Byla to výzva! A fakt nečekaná! Už jsem o tom psala a dodnes na to vzpomínám ráda. První kamerovky, druhé s malým Františkem a pak jenom taková zpráva v koloběhu akčních dnů, že jsem se stala moderátorkou pořadu Všechno, co mám ráda vysílaným na ČT1 každý čtvrtek podvečer.
A spustil se rok s týdenní frekvencí natáčení úterý a středa. Vlastně jsem z toho neměla ani nervy, nebyl na to čas, prostě se to rovnou rozjelo. A tak jsem zachovala klid dle mého „to dáš!“ a učila se za pochodu. A to díky báječnému týmu skvělých režisérů, pohodových kameramanů, nápaditých asistentek, uměleckých maskérek, s kreativním přístupem a nápady producentky Jarky Timkové.
Pro mě osobně to byla i obrovská škola trpělivosti, protože s mým přístupem, kdy i v kuchyni to musí lítat, mě naučili i šuplíky zavírat potichu a pomalu. 😀
A co teprve, když mělo být hezky, tak se připravily kamery, pak začalo pršet, tak se rychle uklízelo a čekalo se na sluníčko, to už i já se smířila s tím, že ne vše můžu v životě ovlivnit.
O jazykolamech a přebreptech, kdy jsem například z mlékomatu udělala krávomat a nebyla schopná pak půl hodiny akce, mi došlo, jak moc mi smích prospívá a že mě to vlastně baví.
Co mě za kamerou opravdu baví, to samé mě nejvíce bavilo i před kamerou a hodně jsem se toho přiučila. Jakékoliv tvoření, zdobení a prostě mentální relax u pohodových kreativních činností. Takže dotazy typu – a fakt to ta Eva dělá, to je tak šikovná? Jj, to jsem fakt já! 😉
A abych byla upřímná i na druhou stranu, tak ano, přiznávám, že v té kuchyni mě museli hodně věcí doučit. A myslím si, že někdy se hodně smáli a já také. Prostě bylo veselo, a to budu asi nejradši vzpomínat…
Byly to slzy smíchu a v díle 3. 9. při mé poslední klapce (a jela se fakt jenom jednou jako ta poslední) to byly slzy smutku, loučení, že jedna životní etapa končí… Končí proto, aby mohlo něco nového zase začít, jak krásně řekla Kristýna, moje soulmate, které za i těch pár společných dílů moc díky!
Přišly nové životní výzvy v osobním i pracovním životě a je potřeba jít dál s důvěrou, že to tak má být.
Jsem moc vděčná za to, že mi do života přišla taková příležitost a životní zkušenost s pořadem Všechno, co mám ráda!
Jsem vděčná za to, že zase můžu pokračovat a s Testuj.to (v nové roli, s novými partnery a velkou vizí) mě čeká opět všechno, co mám ráda…moje ŽENY s.r.o., ale i další komunity a výzvy! 
Vlastně ten název je geniální! Moc bych si přála, aby Všechno co mám ráda mělo stále tolik diváků, nová moderátorka tolik krásných ohlasů a aby ji to fakt bavilo! A moc si přeji, aby každá žena mohla říci o všem, co dělá… tzn. všechno, co mám ráda.
PS: Hele, ta televize fakt přidává! A ne 3 kila, v mém případně 5 kilo!  
 
Tým! Díky, díky! Nemůžu ani všechny jmenovat, byl by to veliký výčet, takže *heart**heart**heart*

 
Barvy! Byly všude, pořád se ladilo, vymýšlelo, aby to vše krásně vypadalo. Slibuji, že i ty si zachovám a moc ráda! 

 
Parťáci! Můj František, který se občas rád také s tvořením přidal. A Jenny, která i v kuchyni dělala jako že není, ale byla tam pořád, každý díl a čekala trpělivě, až skončím. 

 
Moje poslední klapka a poslední fotka a poslední pozdrav z natáčení vám všem… a dívejte se dál, bude to stát za to! *coffee*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account