Dcera herců Ladislava Freje a Věry Galatíkové a sestra herce Ladislava Freje ml. Uvažovala o studiu novinářské fakulty, svět médií se svými manipulacemi a polopravdami ji dodnes fascinuje. Následuje ale šlépěje svých rodičů, vystuduje DAMU, hraje ve Švandově divadle. Musela projevit velkou statečnost, aby unesla narážky na to, že je „protekční dítě“ a na srovnávání s rodiči, skvělými herci.
Žití v herecké rodině nebyla žádná idylka, rodiče hodně hráli, moc s dětmi nebývali. Táta byl znám navíc svou výbušnou povahou a svými avantýrami, které deptaly maminku a vytvářely dusné rodinné ovzduší. Zřejmě po tátovi, který přiznal letité deprese, zdědili Kristýna i její bratr psychické zátěže, se kterými se léta snaží vypořádat, a to spíše alternativními způsoby a převzetím zodpovědnosti za své zdraví. Krystýně hodně pomohly opakované darkterapie, tedy pobyt ve tmě, kdy máte možnost se zastavit a nahlédnout do sebe, a odložit některé zátěže, na které v tempu života není čas.
Má ráda pohyb, leze po horách. Miluje knihy. Chodí na jógu, cvičí cviky tzv. pět Tibeťanů, plave v zimě v řekách a rybnících, potápí se v mořích. S muzikantem a majitelem kavárny Liberál Jakubem Štorkem má dceru Ráchel, která studuje gymnázium. Vztah ale nevydržel.
Vše nejlepší ke kulatému výročí…

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account