Zámek Stekník se nachází v okrese Louny v Ústeckém kraji v České republice. Je situován v oblasti, která je známá svým chmelem a má dlouhou historii pěstování této plodiny. Proto můžete slyšet, že se zámek nachází “v moři chmelnic”.

Zámek byl postaven v 17. století v barokním stylu a patřil různým šlechtickým rodům. V průběhu let byl využíván různými způsoby, včetně zemědělského závodu a internátu pro děti. V současné době je v soukromém vlastnictví a slouží jako místo pro konání kulturních akcí a svateb.

Pokud vás zajímá více informací o zámku Stekník a jeho historii, můžete se obrátit na místní turistické informační centrum nebo vyhledat další informace online.

Tagy:
5 Komentářů
  1. Author
    NelaVávrová 1 rokem ago

    Naprosto souhlasím.

  2. V roce 2021 jsme byli na prodlouženém víkendu v Lounech, i jsme se sem chystali, ale nakonec bylo plánů víc, než se stihlo realizovat, tak snad někdy příště….

  3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Jezdíme okolo, když jedeme do Liberce “vrchem”, již jsme několikrát Stekník plánovali navštívit, ale zatím se to nepovedlo. Buď je vedro, nebo jsme již hodně unavení, minulý rok jsme kvůli uzávěrce silnice jeli dokonce okolo, ale již na to nebyly síly…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account