Označuje cateringové služby speciálně určené pro svatby. Svatební catering obvykle zahrnuje přípravu a servis jídel a nápojů pro svatební hostinu, i když některé cateringové společnosti mohou nabízet doplňkové služby, jako je plánování akcí, dekorace a pronájem vybavení.

Při plánování svatebního cateringu je důležité zvážit počet hostů, dietní omezení a rozpočet. Mnoho cateringových společností nabízí řadu možností menu, od tradičních večeří vsedě až po jídla formou bufetu nebo dokonce stravovací stanice, kde si hosté mohou vybrat svá vlastní jídla.

Součástí svatebního cateringu mohou být kromě hlavního jídla i předkrmy, zákusky a obsluha baru s alkoholickými a nealkoholickými nápoji. Některé cateringové společnosti mohou také poskytnout nádobí, ložní prádlo a další vybavení potřebné pro recepci.

Je důležité pečlivě prozkoumat a vybrat si renomovanou cateringovou společnost, která dokáže dodat vysoce kvalitní jídlo a služby v rámci vašeho rozpočtu. Čtení recenzí a získávání doporučení od přátel a rodiny vám může pomoci učinit informované rozhodnutí.

Tagy:
6 Komentářů
 1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Vhodné pro mladé a bohaté ❤️❤️❤️

 2. No pěkné, leč taková svatba, to je neskutečná drahota…na jedné takovou jsme byli loni pozvaní, no když vezmu v potaz, že svatební den vyšel jako menší nové auto….uf. Vůbec se nedivím, že fůra mladých žije na “psí knížku”. Ostatně i naše děti to tak mají…

  • Author
   NelaVávrová 1 rokem ago

   Souhlasím, krásný a pravdivý komentář… Bohužel je drahá doba…

   • Jo, je to tak….Mladší syn s přítelkyní jsou ještě hodně mladí, chtěli by na svatbě rodinu, která je z obou stran veliká, chtěli by tam mít kamarády….no a na to finance fakt nejsou, tak spolu žijí, mají skoro ročního chlapečka a čas ukáže, zda někdy na veselku dojde a nebo, zda třeba pak jako straší seberou někde dva svědky a nechají se “jen” oddat a bude vyřízeno a peníze ušetřené za svatbu raději investují do rodiny.

    • Author
     NelaVávrová 1 rokem ago

     Ja to naprosto chapu, muj bratr ma devce z SK a maji holcicku, uz starsi. Ona si moc preje svatbu, ale bohuzel penize udelat tak velkou svatbu, aby tam byla rodina ze Slovenska, tak radeji investuji do jinych veci… Svatbu v CR i na SK neutahne nikdo…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account