Déšť ani plískanice nás nezastavil. V sobotu jsme se s přítelem a kamarádkou i s jejím pejskem rozhodli vyjet na výlet. Krásná procházka. Jen teda po svých zkušenostech nedoporučuji tehulkam, starším lidem, s kočárkem.

Kdyby nám přálo počasí tam jsem měla v plánu i v okolí zříceninu hradu Týřov, tak snad příště. Po cestě se jede i kolem Křivoklátu

Skryjská jezírka jsou přírodní rezervací nacházející se v České republice, poblíž obce Skryje v okrese Rakovník. Tato lokalita je známá svými malými rybníčky, které vytvořily rašelinná slatiniště. Skryjská jezírka jsou významným místem pro biodiverzitu, a mnoho vzácných druhů rostlin a živočichů je zde chráněno.

Tato oblast je také oblíbeným místem pro turisty, kteří sem přicházejí pro krásnou přírodu a pozorování ptáků. Je to skvělá lokalita pro pěší výlety a relaxaci v klidném prostředí.

Autor a foto: Nela Vávrová

Tagy:
8 Komentářů
  1. I tady by se krásně fotilo! 🙂

  2. Lenka Hudečková 2 měsíce ago

    Neli, paráda, tam jsme ještě nebyli… zapíšu si do seznamu výletů…. Jen už je skoro zima na courání, ale ještě nás taky čeká Šumava letos :-), (doufám, věřím, že vyrazíme)

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account