Lesy jsou krásné na jaře, v létě, na podzim i v zimě a stvořeny pro super procházky v každém ročním období. Já lesy zbožňuju, pokaždé se nadýchám čerstvého vzduchu a užiju si tato krásná místa.

Podzimní lesy jsou nádherným zjevem plným proměnlivých barev. Listí na stromech začíná měnit svou barvu na různé odstíny červené, oranžové, žluté a hnědé. To vytváří malebnou kulisu a je často oblíbeným místem pro procházky a focení.

Podzim je jedno z čtyř ročních období a obvykle trvá od září do prosince na severní polokouli. Bývá charakterizován klesajícími teplotami, opadáváním listí z stromů a krásnými barevnými změnami v přírodě. Toto období je také spojeno s různými tradičními oslavami a obyčejemi, jako jsou například Dušičky.

Autor a foto: Nela Vávrová

Tagy:
7 Komentářů
 1. Jak píšeš, Neli, ideální k focení. Podzim je zkrátka barevným obdobím. Božínku, jak já ho miluju! Je to tolik odlišné od léta, tím vzduchem, co voní úplně jinak, těmi barvami a atmosférou, co se kolem nás šíří. Nádhera!

  • Author
   NelaVávrová 2 měsíce ago

   Pro me je vyhoda podzimu, ze je to nejlepsi doba k vyletovani, ano ty barvicky jsou bozi, ale ta zima uz se mi nelibi, hlavne ty rana 😀

   • Před lety jsem si koupila boty s ovečkou, ale ty jsou do města. Na výletování mám jedny z Decathlonu. A drží. Mají kožíšek a já si vždy vezmu takové ty teplé, huňaté ponožky, žádné tenké. A když se mi podaří v nohou udržet teplo, pak mi zima není. Ale jak ne, zahřát se nedokážu.

 2. Lenka Hudečková 2 měsíce ago

  Ano, podzim je krásný, dokud svítí sluníčko a je teplo. Než začnou plískanice. Mám ho moc ráda, hlavně pro ty barvy, které nevytvoří ani malíř 🙂

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account