I letos je pro návštěvníky Aquapalace Praha přichystáno na léto plno zábavy. Právě byla odstartována již 15. letní sezóna, tentokrát ve znamení Havaje. Můžete se těšit na speciální akce, havajské speciality, bohatý animační program pro děti či oblíbené koncerty a hudební večery.

Zábava i relax po celé léto

Vodní svět Aquapalace Praha nabízí kromě letního havajského programu a novinek, nepřeberné množství atrakcí a zážitků ve třech tematických vodních palácích a rozsáhlé venkovní zóně. Například mezi nejoblíbenější atrakce se vedle Divoké řeky řadí virtuální realita na tobogánu MAGIC TUBE, která milovníky vodních radovánek díky speciálním VR brýlím přenese na oblohu či do vesmíru.

Čestlický aquapark pak nabízí i další zóny, které jsou určeny k relaxaci a odpočinku po náročném dni. Máte zde možnost navštívit největší Saunový svět v České republice, který je komplexem osmnácti saun a prohříváren. Najdete zde vyhlášené finské sauny, římské lázně či mnoho venkovních saun. Doporučujeme vyzkoušet jedinečné nové letní saunové ceremoniály, či relaxační saunování v nové ZEN sauně.

Havaj pro děti

Všechny děti se během léta mohou těšit na každodenní a celodenní animační programy. Pro menší děti je připraven speciální koutek se suchou zábavou, kde budou moct řádit v havajském skákacím hradu, zažívat dobrodružství na prolézačce ve tvaru pirátské lodi a v neposlední řadě stavět monumentální hrady na klasickém pískovišti. Pro větší děti je nově u TWISTER tobogánu možnost volby zvukového programu, který vystupňuje ještě více zážitek z adrenalinové jízdy. K dispozici také budou ping-pongové stoly, možnost si užít mořské vlnobití každých 30 minut, nebo jízdu v jedinečné Divoké řece – nejdelším tobogánu v ČR.

Puzzle restaurant

Především dospělí návštěvníci zajisté velmi ocení další z řady novinek, mezi které patří nově zrekonstruovaná restaurace s rychlejším odbavením požadavků hostů. Součástí stavebních úprav byla také instalace nových designových prvků.

Za touto realizací v přejmenované Puzzle restaurant stojí firma No Limits Design: „Cílem bylo vytvořit nadčasovou zónu pro stravování, která návštěvníky naladí a podpoří jejich chuť k jídlu a odpočinku, než se opět pustí do zábavy a zážitků v Aquapalace Praha,“ upřesňuje k nové úpravě restaurace Nicole Mertinová, ředitelka No Limits Design a dodává: „Naší snahou bylo obohatit funkční prostor, kde se návštěvníci stravují nejen po estetické stránce o designové prvky, které jim zpříjemní chvilky klidu. Návštěvníci restaurace, tak jak název napovídá, si mohou své menu poskládat přesně dle své chuti – třeba i netradičně.

Když se řekne Havaj, představíme si většinou odpočinek a kouzlo bezstarostnosti, bělostný písek a tyrkysovou vodu. Léto v Aquapalace Praha bude stejné. O havajské gastronomické speciality, stylové míchané koktejly, tradiční hudbu, tance a dekorace rozhodně nebude nouze.

„Havajské léto bude probíhat v celém našem komplexu a všech střediscích. Vodní svět nabídne animace s havajskou tématikou, hudební večery, a hlavně speciální gastronomii v mnoha vnitřních i venkovních restauracích a barech. Ve SPA jsme rozšířili nabídku o havajské masáže s tradiční technikou Lomi Lomi a Saunový svět obohatí nové letní osvěžující ceremoniály, které se budou odehrávat i v nové ZEN sauně,“ představuje koncept letního programu Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

Foto: se souhlasem Aquapalace Praha

Tagy:
3 Komentářů
  1. NelaVávrová 10 měsíců ago

    Viděla jsem leták na akci už v MHD, ale bohužel ceny do Aquapalace jsou zbytečně předražené, to si odpustíme 🙂

  2. Jaroslava Korpášová 10 měsíců ago

    No spíš mám dojem, že než aby rodina s dvěma dětmi 3x vyrazila do Čestlic, vyjde je levněji, když se po vlastní ose vydají k moři.

  3. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

    Pěkná akce, pražské děti i rodiče si jistě užijí 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account