Druhá knížka autorky, kterou jsem přečetla během minulého víkendu a která se mi opět velmi líbila. Propojení historie se současností, tak trochu pohádkové cestování v čase, srovnání se s těžkou nemocí a hledání lásky, to vše se zde čtenáři dostane na nějakých cca 270 stránkách.

Jak daleká cesta vede k tomu, kdo je nám nejblíž? Rutinní život Jasmíny, která bydlí s matkou a marně hledá práci, může změnit snad jen zázrak. Je jím příchod Oskara, který se přistěhuje do její blízkosti, nebo tajemný Joachim, který tvrdí, že pochází z roku 1836? Historie dřevařské kolonie v Lomné je pro Jasmínu zajímavější než nepříznivá realita, v níž se musí vyrovnat s vážnou nemocí. Nemůže ovšem věčně snít, je potřeba postavit se k osudu čelem, otevřít srdce a hrát s rozdanými kartami.

Opravdu moc pěkné čtení, které mohu jen doporučit. Sama se už těším na autorčinu další knihu.

Zdroj: databazeknih.cz

Tagy:
4 Komentářů
 1. NelaVávrová 11 měsíců ago

  já moc historii nemusím 🙁

 2. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Juu, už se těším, až zase budu mít čas si číst… docela mi ta četba chybí, ale máme tu dvouletého vnoučka, tak není opravdu kdy číst.

  • Author
   Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

   Jasně, tomu rozumím, člověk na to musí mít svůj klid. Každopádně pokud u vás v knihovně knížky k mání nebudou, tak zase zkus poprosit, zda ti je paní knihovnice nesežene jinde. Opravdu se jak tato, tak ten Příběh slunečnice četly sami a věřím, že se budou líbit.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account