Lázeňské město: Lázně Poděbrady jsou oblíbené lázeňské město, které se specializuje na léčbu kardiovaskulárních chorob. Městské přírodní minerální prameny jsou bohaté na oxid uhličitý, železo a jód, o kterých se věří, že mají léčebné vlastnosti. Lázně nabízejí řadu procedur včetně minerálních koupelí, pitné kúry a různých wellness procedur.

Kolonáda: Jednou z hlavních atrakcí Lázní Poděbrady je Kolonáda, kolonáda umístěná v centrálním parku města. Kolonáda byla postavena na počátku 20. století a vyznačuje se krásnou architekturou. Slouží jako místo setkávání návštěvníků a je symbolem lázeňského města.

Celkově jsou Lázně Poděbrady půvabným lázeňským městem, které spojuje přírodní krásy s bohatou historií. Ať už hledáte relaxaci a wellness procedury nebo prozkoumáváte místní zajímavosti, nabízí návštěvníkům příjemné útočiště.

Autor a foto: Nela Vávrová

Tagy:
5 Komentářů
  1. Aneta Kollerová Mašková 10 měsíců ago

    V Poděbradech jsem nikdy nebyla, vlastně v žádném lázeňském městě. Kupodivu mě lázně nelákájí… Asi to zní divně. 😀

  2. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

    Byli jsme zde jednou, zrovna pršelo, tak nás město ani moc neuchvátilo. Minulý týden jsme byli na svatbě kamarádce, která jako my, miluje lázeňská města. Jediné město, kde se jí nelíbilo, jsou Poděbrady.
    Od pátku je zde v lázních jiná kamarádka, která mi před chvílí volala, a prý, když ji syn a manžel dovezli, chtěla se otočit a utéct. Ale už se jí za těch pár dní v Poděbradech líbí 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account