I když bychom si svou lásku měli projevovat po celý rok a nečekat na den sv. Valentýna, může nás tento den trochu zpomalit a v dnešní uspěchané době si uvědomit, zda svému protějšku opravdu dostatečně dáváme najevo, jak moc ho máme rádi a vážíme si ho. Přinášíme vám 3 tipy na plán pro váš ještě krásnější zamilovaný den!

Ráno zamilovaný brunch

Není nic romantičtějšího, než svou lásku jemně budit lahodnou vůní kávy či oblíbeného čaje a společně zahájit den plný sounáležitosti a projevů vzájemné náklonosti dopoledním brunchem. Nikam nespěchejte a degustujte se svým protějškem různé delikatesy – překvapte třeba i svým kuchařským uměním a vyšperkujte smyslné debužírování vlastními lívanci či vaječnou omeletou s oblíbenými ingrediencemi. Ať už sladké či slané variace nastartují váš parádní valentýnský den, protože jak se říká a je v praxi bezezbytku potvrzeno – láska prochází žaludkem.

Přes den romantické hřejivé objetí

Během dne pokračujte v ohromování své lásky a letošního Valentýna oslavte nezapomenutelnými okamžiky ve dvou v největším Saunovém světě v Aquapalace Praha. Dopřejte si špičkové saunové ceremoniály, esenciální vůně, peelingový bar nebo luxusní římské lázně. Vezměte svůj protějšek na dokonalý odpočinek ve dvou, a navíc s lahví rose vína.

Společně strávený čas v objetí hřejivého luxusního prostředí 19 saun a prohříváren s ochlazovacími sprchami či bazénky a relaxační zónou tak proměníte v romantický dárek, kterým podpoříte vaši lásku, a navíc upevníte zdraví a imunitu.

Exkluzivní valentýnská akce bude probíhat od 12. do 18. února. Vstupenka pro dva na celý den do Saunového světa Aquapalace Praha i s láhví rose vína je za 990 Kč. Pořídíte a více informací najdete na www.aquapalace.cz

Večer Habán, co rozbuší srdce

Pokud pak hledáte dokonalé spojení potěšení a euforie pro chuťové pohárky, které má dokreslit romantické vyznání lásky nebo zařídit nezapomenutelný večer, již více nehledejte. Našli jsme toho pravého!

Granátová barva a bohatá ovocná vůně připomínající višně v čokoládě, to je víno Habánské sklepy Cuvée 1614, ročník 2017, pozdní sběr, které zakoupíte na www.osobnivinoteka.cz. Dokonalé spojení vína a čokoládového buketu je kombinace, která i díky svým afrodiziakálním účinkům vybízí k romantickým gestům a rozehraje orchestr chutí a symfonii vjemů, po kterých budete chtít víc.

Foto: se souhlasem Aquapalace Praha a Osobnivinoteka.cz

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account