Jak se osvěžit v nadcházejících letních dnech? Máme pro vás inspiraci. Zkuste letos své barmanské umění obohatit drinky z dílny Jim Beam. Recepty na nové highball koktejly jsou totiž jako stvořené pro slunné dny a posezení s přáteli. Zkombinujte kvalitní ingredience a kreativu a užijte si lahodné pití, které vám zpříjemní nejeden letní večer.  

Ačkoli je Jim Beam výborný i jako samotný panák na ledu, jedná se zároveň o skvělý komponent do celé řady různých drinků. Ne nadarmo je jeho heslem „Dej si to prostě jak chceš“. Je totiž jen na vás, jakým způsobem si ozvláštníte váš ideální letní drink. Inspiraci si můžete vzít z některého nového Jim Beam highball drinku. „Jsme nadšení, že vám můžeme pro nadcházející letní sezónu představit nový způsob, jak si vychutnat Jim Beam whisky v podobě highball drinku. Všechny drinky si můžete snadno připravit sami doma například během grilování s vašimi přáteli či rodinou. Naše vybraná highball sestava v sobě totiž ukrývá jednoduchou dokonalost, kterou ocení úplně každý,“ dodává Peter Bobula, Brand Ambassador ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Věděli jste, že highball je označení pro míchané nápoje, kdy poměr nealkoholického nápoje je větší než alkoholického? Mezi prvními highball drinky byla třeba skotská whisky se sodovou vodou, známá jako „whisky se sodou“.

A právě pro tuhle svou jednoduchou dokonalost si už osvěžující highball drinky nachází své příznivce, mezi které patří například i kapela Wohnout, která ve spolupráci se STOCK-Plzeň Božkov vytvořila signature drink přesně podle jejich chutě – Drink by Wohnout (Kentucky Lemonade). Opusťte proto letos v  létě zaběhnuté tradice a místo obyčejného panáku si zkuste i vy namíchat ten pravý highball, který dokonale vyhovuje vaší chuti!

Jim & Ginger 

4 cl Jim Beam

Zázvorová limonáda

Limeta

Kentucky Lemonade

4 cl Jim Beam

2 cl Giffard Lemonade Base

Soda

Limeta

Apple Lemonade

4 cl Jim Beam Apple

Tonic

Citron

Honey & Mango Delight

4 cl Jim Beam Honey

2cl Mangové

pyré

soda

pomeranč

Foto: se souhlasem LCG New Media

Tagy:
2 Komentářů
  1. NelaVávrová 11 měsíců ago

    Super nápad a inspirace pro libovníky alko drinků, bohužel u mě inspirace postačí se ciderem 🙂

  2. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

    Ke grilování mi stačí ledová voda, nebo Cider 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account