Dbejte na své zdraví a podpořte ho přísunem omega-3 mastnými kyselinami, které naleznete například v čerstvých tučných rybách, chia semínkách či ořechách. 

***************
Zapomínáte zařazovat pravidelně ryby do svého jídelníčkru nebo vám příliš nechutnají? Na ořechy máte intoleranci a s chia si nevíte rady? Řešením mohou být kapsle s vysokým obsahem rybího tuku od NaturaMed!
 


 
Doplněk stravy OmegaMarine Family testujeme již dva měsíce a jsme nadšeni! Každý den připavuji své rodině chutné a zdravé pokrmy plné vitamínů a minerálů, zařazuji do jídelníčku čerstvé suroviny a čerpám inspiraci z přírody. Je pro mě důležité, abychom se všichni cítili plni elánu, nabití energií a byli vitální. Přesto jednou za čas sáhnu po nějakém výživovém praparátu, který vhodně doplní a podpoří přísun blahodárných látek přirozenou cestou. 
Každodenní stres a shon dokáže s organismem pěkně zamávat. Imunitní systém se oslabuje, tělo bývá unavenější a mysl touží po dovolené. Kapsle Omega-3 mě přišly jako dobré řešení. Doplněk vhodný pro celou rodinu. Nemusím dlouho přemýšlet, kdy a co komu podat. Jedno balení, které můžeme užívat všichni najednou, bez omezení. To jsem ocenila i při cestě do zahraničí. V kufru místo několika krabiček výživových doplňků jen jeden balíček důležitých vitamínů.
 

 
 
A co nám doposud užívání OmegaMarine Family přineslo?
Jednoznačně velmi pozitivní účinky. Moje dvanáctiletá dcera si pochvaluje zlepšení zrakových funkcí a nižší projevy senné rýmy, kterou vyvolávají pylové alergeny.
Můj muž trpí dlouhodobě na vysoký krevní tlak spojený se stresovou zátěží v zaměstnání. Co pravidelně užívá doplněk stravy s omega-3 mastnými kyselinami se cítí lépe a napětí v organismu je slabší. Tlakoměr ukazuje nižší hodnoty krevního tlaku, než jaké naměřil před užíváním OmegaMarine.
Já sama registruji celkové posílení imunitního systému. Jsem lépe soustředěná, vyrovnaná a pozoruji zlepšení svalových funkcí. Zejména v oblasti krční páteře, kde pociťuji uvolnění napětí v trapézech. A co jsem ocenila nejvíce? Prospívá zdravé pokožce během opalování. Pobyt u moře s parádní opalovačkou k létu patří. Letos jsem si ho užívala opravdu naplno a bez obav vystavovala pokožku slunečním paprskům. Kůže je odolnější a opálení krásně bronzové.
 


 
Kdy a jak kapsle Omega Marine užíváme?
Ráno společně se snídaní. Každý z nás si vezme dvě tobolky. Jsou měkké, žvýkací a tvarem připomínají rybičku. Při prvním ochutnání překvapí svou výraznou Tutti Frutti příchutí a po uvolnění obalu se v ústech rozlije silný aromatický rybí olej.
A když zapomeneme? Nevadí. Druhý den si vezmeme zkrátka kapsle v dvojnásobném množství. 
 

 
OmegaMarine jsme si zamilovali. Chutnají nám, prospívají našemu zdraví, posilují imunitní systém, pomáhají udržet zdravou kůži, zlepšují zrak a uvolňují napětí ve svalech.
Jedno balení OmegaMarine Family obsahuje 360 kapslí, je plné vitamínů A, D, E a omega-3 mastných kyselin. Vystačí na několik měsíců, které slibují zdraví, pohodu a správné nastavení funkcí mysli a těla.
Už jste vyzoušeli OmegaMarine i vy? Jak vám chutná a co vašemu organismu přináší? Pochlubte se a sdílejte své názory.
 
Fotografie: archiv Slávky Fran. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account