Co tvrdí etiketa?
Malavit je vysoce účinný parafarmaceutický (parafarmaceutika –  látky léčivům podobné a léčbu podporující) a kosmetický prostředek k vnějšímu použití včetně sliznic, uší, nosu, krku a genitálií, se silným antiseptickým a antibakteriálním účinkem. Je určen prakticky pro všechny druhy aerobních a anaerobních infekcí, má silný antivirový, protiplísňový a dezodorační účinek.
Malavit je výsledkem syntézy poznatků bioenergetické medicíny, farmakologie a homeopatie s unikátními přírodními dary pohoří Altaje.
V Malavitu jsou obsaženy:
– aktivní komplexy mědi (minerální malachit)
– kyselina mléčná a další kyseliny, kyselina mravenčí
– stříbro
– soli sodíku, vápníku, draslíku, lithia atd.
– včelí produkty, cukry
– mumio
– modřínové a cedrová pryskyřice
– pupeny břízy a borovice, dubová kůra
– extrakty kořenů a nadzemních částí bylin z altajského pohoří (pivoňka, řebříček, šalvěj, suchokvet, máta, měsíček, heřmánek, eukalyptus, puškvorec, mateřídouška) – celkem 37 komponentů v čisté pramenité, strukturované a ionizované vodě.
Jako energo-informační aktivní přípravek reguluje obnovování buněčné informace v buňkách organismu přes pokožku, sliznice, biologicky aktivní body a nervová zakončení. Současně dezintegruje cizorodou informaci virů a mikroorganismů (absorbuje “informační smog”).
 
Příklady použití:
Zánět středního ucha – kapejte ředěnou vodou v poměru 1:10 do 1:100 (dle individuálního projevu) 6-8x denně. Také je dobré použít tampony do uší a nosu.
Záněty nosních dutin – proplachujte si nosní dírky roztokem připraveným v poměru 1:100 a používejte po dobu 10 dnů.
Chronický zánět krčních mandlí – jaro a podzim – kloktejte roztok ředěný ve vodě 1:10 až 1:100.
Akutní respirační onemocnění a chřipka – při škrábání v krku vyplachujte hrdlo zředěným Malavitem (2-10 kapek na 100ml vody) a kapejte i do nosu. Potírejte krk a hrudník (pro účel potírání se nemusí Malavit ředit). Při chřipce aplikujte Malavit do křížové oblasti – oblasti ledvin.
Bolesti hlavy – vtírejte Malavit na bolestivé místo.
Malavit pomáhá při otocích, bolestech, obnovuje funkce při neuralgiích, míšních bolestech,
při očních ticích a různých problémech s kůží – nanášejte na pokožku vatovým tamponem v místě bolesti, ošetřenou kůži překryjte bavlněnou látkou a mikrotenem, nakonec překryjte houní pro zateplení místa. Nechte působit od 20 minut do 2–3 hodin. Při tomto způsobu použití Malavit ředit netřeba.
Malavit je velmi efektivní při akutních zánětech a čerstvých traumatech.
Čištění pokožky – trudovitost, vřídky, herpes obličeje a pohlavních orgánů – pokožka se
ošetřuje 2-5x denně roztokem 1:10 až 1:100.
Antiseptické účinky – Malavit je vysoce účinný při pocení rukou, nohou a podpaží. Stačí 1 až 2 aplikace, fixace do 30 minut.
Bradavice – postačí 1–2 aplikace. Výborné je spojit Malavit s hustým roztokem mumia.
Antivirový program Malavitu – zajišťuje efektivní protivirovou ochranu od takových infekcí jako je chřipka, herpes.
Klíště – lze bezpečně odstranit po aplikaci za 7–10 minut. Neředěným roztokem natřeme 3 krát za den v den kousnutí a necháme působit 10 minut.
Hlasivky – při namožení hlasivek přiložte obklad na 2–3 hodiny do oblasti hlasivek.
Paradentóza, bolesti zubů – vyplachovat ústa 2–5 krát denně, 5 kapek na 100ml vody nebo
aplikujte tamponem namočeným v roztoku s malavitem a glycerinem v poměru 1:1.
Malavit v gynekologii – při bakteriálních vaginózách se doporučují výplachy roztokem Malavitu ředěného 1:20 – 1:50 3–5 minut. Pomáhají při erozi děložního krčku a při prasklinách prsních bradavek.
Léčení zvířat – je účinný při různých infekcích. Použití: 10–20 kapek do čajové lžičky vody, 2–4x denně (kočky a malí psi), 20 – 30 kapek do čajové lžičky vody, 2x denně v průběhu 5 dnů
Složení: Aqua, Cupra sulfas, Cupric Carbonate basic, Formid acid, Lactic acid, Glycerin, Mumiye,
Gum, Gemmae Betulae, Gemmae Pini, Cortex Quercus, Extracts: Calendulae, Milefolii, menthae,
Serpylli, Chamomillae Recutitae, Acorus Calamus, Salviae, Helichrysi, Paeonia anomala.
Balení: 30ml, před použitím vždy protřepat. Dermatologicky testováno.
Malavit je jemně nazelenalá tekutina zvláštní, téměř neznatelné vůně (cítím převážně obsažené kyseliny a dubovou kůru).
Co je psáno, to je dáno?
Je to už pár měsíců, co jsem na zmínku o Malavitu narazila na jedné facebookové stránce. Vedla se tam diskuze o chemickém peelingu, které se chytil jeden pán a tvrdil, že prubnul už vícero klinik estetické medicíny, kde chem. peeling provádějí, ale že ani jeden výsledek se nemohl blížit výsledkům, které dosahuje s pomocí Malavitu. Jsem si říkala, co že je to za zázrak..a jelikož dotyčný diskutující vypadal opravdu dobře a jeho profil vyhlížel velmi seriózně :-D, umocnilo to ve mně chuť ten produkt vyzkoušet…začala jsem googlit…a ejhle, našla jsem!
Malavit jsem si zamilovala…není to jen nějaká platonická láska, stačí se podívat na množství lahviček, které jsem stihla za ten půlrok spotřebovat :-D.
Tohle funguje na vyrážky stejně dobře jako svěcená voda na upíry (ne, lepší přirovnání jsem nenašla :-D). Prvně jsem nanesla Malavit v neředěném stavu na rozrýpanou bradu a nestačila jsem se divit, jak to štipkalo :D. Jasně, to by někdo musel číst návody, že…na obličej vždycky řeďte! Malavit je skvělý jak na hnisavé boláky pod povrchem, tak i na pupínky, které jste si rozdrásali. Pokud ředíte, pleť nevysuší, vyhladí ji – to na něm oceňuji, že nejenže léčí, ale i tu ošetřenou pleť vyhladí, takže make-up se líp nanáší i přes ta “bolavá místa”. Často si s ním potírám i paže – zanícené póry, po epilaci.
Černé tečky na nose v průběhu používání mizí rychleji. Mám svůj osvědčený postup v boji proti černým tečkám, ale co jsem narazila na Malavit a masku od taiwanské značky SexyLook (masku nikdy nepoužívám zároveň s Malavitem, to by byla asi smrtící kombinace, za kterou by se mi pleť “hezky odvděčila” :-)), černých teček ubývá mnohem víc. Napaření obličeje + expresor + peeling (mechanický, postačí obyč kávový peeling :-)) + Malavit -> cesta k čistějším pórům na nose.
Malavit můžete používat i pro rozzáření pleti – nařeďte a naneste tamponkem, pozor na místa okolo očí a úst! Jako mávnutím proutku budete mít napnutou, zářivou pleť! Nedoporučuji osobám, které mají ekzémy na obličeji, jsou přecitlivělé na některou ze složek, ale to asi každému dojde :).
Používám jej (samozřejmě ředěný) i na rty…krásně je vyhladí, jsou pak takové hebké, pružné…těžko to popsat.
Netvrdím, že mnou vychvalované přípravky zaberou na každého, že jsou vhodné pro každého (to ani není možné), ale Malavit je tak všestranný pomocník, že se Vám doma určitě neztratí.
Malavit je možno zakoupit na e-shopu: www.bylinka.cz/shop/malavit-30ml.html za 257 Kč.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account