Recenze: Průhledná rtěnka Kailijumeni s květinami – stojí za to?

Asi před měsícem byl na serveru Novinky.cz článek o průhledných rtěnkách čínské značky Kailijumeni, která v sobě ukrývá kousky pravých sušených kvítků a kousky zlata. Co se týče složení, značka garantuje složky jako kakaové máslo, rostlinné výtažky, včelí vosk, olivový, hroznový a levandulový olej, kyselina citrónová či pryskyřice. Cena by se měla pohybovat kolem 700,- Kč.

Zkusila jsem zapátrat na eBay a na Aliexpressu a objevila jsem totožnou rtěnku s malinko odlišným názvem, ale s výrazně nižší cenou, kolem 100,- Kč. Prodejců těchto rtěnek je mraky, barevné varianty jsem objevila čtyři: oranžovou Minutemaid, růžovou Barbie Doll Powder, červenou Flame Red a fialovou Dream Purple. Podle obrázků mi na rtech každá připadá zabarvená dorůžova, jen s jinou intenzitou barvy. Já jsem vyzkoušela růžovou variantu Barbie Doll Powder. 
 
Do vyhledávače stačí zadat lipstick flower a naběhne vám spousta produktů, různých cen a prodejců. 
 
Pokud něco nakupujete na Aliexpressu, tak většinou neplatíte žádné poštovné, na eBay si poštu v některých případech připočítávají, záleží odkud si zboží objednáte. Je to zvláštní, když vám jde zboží přes půl zeměkoule, poštovné neplatíte a pokud si necháte něco poslat u nás pár kilometrů, zaplatíte nehorázně vysokou částku.

 

 

Nevím jaké je složení této rtěnky, jelikož na krabičce je většina textu čínsky. Textura je hodně jemná a příjemná, jako balzám na rty, která na rtech nelepí. Uvnitř je ukrytá malá kytička a zlatavé kousky něčeho, ale pravé zlato to asi nebude. Navíc nádherně voní, jako sladká ovocná žvýkačka.

 

 

Na balení je i malé praktické zrcátko, což jsem u žádné rtěnky v drogerii zatím neviděla.

 

 

Takto se průhledná rtěnka zabarví na rtech asi po jedné minutě. Po dalších minutách byla barva ještě sytější. A rtěnka je voděodolná, protože jde odlíčit obtížněji.

 

 

Tato koupě mne nezklamala jako jiné produkty, které hned letěly do koše. Zkusily byste také tuto rtěnku nebo obecně kosmetice na eBay nebo Aliexpressu nevěříte?

Zdroj foto: Pavla Kopuletá

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account