Zdravím ženy, dívky, dámy.. prostě kočky, ahoj.
 
Jako jedna, tuším ze šesti dám, jsem se i já stala testerkou mopu od společnosti Vileda. Konrétně jde o mop  Vileda Easy Wring and clean.
Ráda testuji výrobky, i když je s tím samozřejmě spojen i fakt, že by jste měly výrobek hodnotit popravě. Je tedy na každé z nás, jestli si něco přisadí, nebo řekně věci na rovinu Což je můj případ.
 
Za to, že jsem testování vyhrála jsem byla moc ráda – především proto, že jsem manželovi v dosti nedávné době oznámila, že by bylo třeba koupit mop nový – do této chvíle jsme používali ( haha – já jsem používala) rovněž mop od Viledy, nicméně úplně klasický, obyčejný.
Nicméně jsem velkou milovnicí chlupáčů, takže je zcela jasné, že doma jednoho také máme – proto s námi starý mop již odmídl koexistovat a odešel na věčné časy – výběr mopu nového mi portál Ženysro.cz značně usnadnil právě výhrou v tomto testování. Došla mi zpráva o tom, že je mop můj a nastalo čekání na balík.
A už to bylo tady – manžel mi zavolal do práce, že je balík doma – na moji odpověď  – je, super, o víkendu mohu zkoušet – ne úplně vtipně odpověděl, že můžu klidně večer, až dojdu domu.
 
V sobotu jsem krabici rozbalila – trošku mě zaskočilo, že jsem zde našla několik součástek – nicméně stačilo se podívat lépe – vše do sebe krásně zapadlo a mohlo se jít na to. Stačila dvě sešlápnutí a mop byl na můj vkus “tak akorát” vhodně vlhký. Strašně – opravdu strašně oeňuji troúhelníkový tvar, který přirozeně mnohem lépe vyřeší rohy místností, zde za mne nepatrná výtka – možná rada do budoucna, udělala bych hrany mopu ještě kapku ostřejší, jsou rohy, se kterými si poradí i přes svůj tvar hůř, než bych chtěla.
Každopádně se krásně popasoval s veškerými značkami našeho miláčka, ať už packy, nebo chlupy, všechno jedním tahem prostě fuč.
Byla jsem velice, velice mile překvapena.  Za mne opradu – za všechny prachy. Určitě si jej koupím ráda sama – rovněž jsem jej poradila mamince a babičce.
 
A takový malý tip – oblíbený mop není tedy jen u mne – tím, že se jeho část na ždímání točí ( po sešlápnutí), náš miláček do něj hází balónek a docela ho dokáže zabavit, jak dlouho se točí 🙂
 
Vaše Katka

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account