A je to tady, slibovaná recenze na ChiaShake. Chtěla jsem ho vyzkoušet z toho důvodu, abych se po cvičení nemusela cpát normálním jídlem. Nehledě na to, že většinou po cvičení mě honí mlsná, koho také ne, že? 😀
ChiaShake obsahuje spoustu vitamínů, minerálů, proteinu a chia semínka, která vám dají energii na celý den, což je po cvičení potřeba. Jeden namíchaný koktejl vám také nahradí celé jedno jído za den. Je jedno jaké jídlo jím nahradíte, můžete dokonce více jídel za den jím nahradit.
Nápoj se rozmíchává buď ve vodě nebo v mléce v shaku, který lze k tomu dokoupit. Já si to vždycky rozmíchávala v mléce. Spousta lidí si stěžuje, že to nejde dobře rozpustit. Já přišla na svůj způsob přípravy, vždycky jsem si mléko ohřála na teplotu, aby se to dalo hned vypít, nalila do shaku a potom přidala jednu odměrku prášku a zatřepala, čímž se mi vše krásně rozpustilo. 
Musím říct, že chuť je opravdu moc dobrá. Perfektně zasytí, že ani nemám potom na nic jiného chuť. Zažene uplně chutě na sladké.
Všichni se ptají jestli se tímto způsobem dá zhubnout. Já si kupovala obyčejný ChiaShake a měla jsem to jako náhradu jídla pouze po cvičení, ale myslím si, že když si budete kupovat ty slim nápoje, které jsou určené přímo pro hubnutí, že se to dá. Důležité je také hodně pít, jíst minimálně pětkrát denně menší porce, nepřejídat se. 
ChiaShake nemá jenom koktejly. Můžete také vyzkoušet pudinky, kaše, palačinky, polévky, omelety nebo muffiny. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account