Pátek odpoledne, vyzvedla jsem Františka dříve ze školky a šla sbalit pouze pár věcí do práce. František tradičně poprosil o písničky, a tak se nakonec nejenom doma ale i po celé Pracovně ŽENY s.r.o. v Karlíně rozeznívá … buchet je spousta z Kouzel králů, Červená karkulka od Svěráka a Uhlíře, Elza a Anna a samozřejmě celé CD Alenky v kraji zázraků.
A tak i když někdy je toho “moc” a víte, že vám ty melodie budou znít v hlavě celou noc, tak ho v tom podporujeme a opakovaně zpíváme jeho dětské hitovky. Na letošní rok máme seznam hned několika muzikálů, kam postupně vyrážíme. 😉
A dvě výzvy přidávám veřejně! Tentokrát s možností 30% slevy na lístky dle vlastního výběru.
 
Vrací se muzikál KAPKA MEDU PRO VERUNKU
Po půlroční pauze se opět královští princové Honza a Mirek spolu s myslivcem Jirkou vydají za Kapeskou, královnou přírodních sil, aby od ní vyprosili kapku medu, která jediná může probudit spící princeznu Verunku. V pohádce nebude chybět oblíbený skřítek Maxižvýk, vodnická rodinka, smyslné víly, čarodějnice ani peklo s popletenými čerty. V hlavních rolích se představí Martina Pártlová, Anna Slováčková, Michaela Sejnová, Ivana Korolová, Kamil Střihavka, David Gránský, Michaela Nosková, Felix Slováček jr., Peter Strenáčik a další.
Představení Kapka medu pro Verunku s možností využití 30% slevy můžete vidět v neděli 9. 4. od 15:00 hodin! My tam rozhodně budeme!  
 
Po páté vyrážíme na Alenka v kraji zázraků, přidáte se? Tentokrát speciální představení ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a překvapením! 
Představení Alenka v kraji zázraků s možností využití také 30% slevy bude ve speciální „edici“ se ŽENAMI s.r.o. dne 4. 6. od 11:00 hodin. Mj. opět s Aničkou Slováčkovou a Davidem Gránským! A po skončení s autogramiádou herců a možností pořízení fotek! My tento muzikál viděli už čtyřikrát, tak abych se neopakovala, co jsem již jednou popsala, můžete číst ZDE.

Jak zakoupit lístky se slevou?
Vstupenky s použitím slevového kódu můžete zakoupit online následujícím způsobem:

    Klikněte na vstupenky https://muzikalyprodeti.cz/vstupenky/
    Vyberte představení 4.6. v 11 hodin a nebo 9. 4. v 15:00 hodin a klikněte na symbol „košíku“
    Zvolte požadovaný počet míst v hledišti v jakékoliv kategorii, po zazelenění vybraných míst klikněte na „objednat“
    V poli “Slevové poukázky” zadejte kód ZENYSRO a potvrďte znaménkem +. Sleva 30% se odečte z celé objednávky 

 
Těšíme se na vás s Františkem!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account