V krásném zámeckém parku ve Zruči nad Sázavou se již tuto neděli 13. září koná unikátní festival ČCHI-FEST 2020 na obzvlášť aktuální téma Životní síla, imunita a smysl života z pohledu Východu i Západu. Organizátoři, v čele s Michaelou Sklářovou, nabízejí bohatý a zajímavý program pro každého zájemce a také pro celou rodinu: pro děti, dospělé i seniory.
Celý festival odstartuje ranní káva pod starou lípou v 9:00 hodin u stánku ZRUČné dobroty.
Poté si zájemci a rodiny mohou vybírat z 21 programů, jako například:
Emoce a imunita – tajemství Enneagramu s ing. Vladimírem Kludajem,
Znovunalezená kvalita života aneb Když bolí kolena -osobní příběh ing. Soni Víchové, ženy, která našla cestu, jak na artrózu a potíže s klouby,
Ozdravná a regenerační cvičení čchi-kung pro ženy všech věkových kategorií s Dášou Flekovou,
Harmonie v těle a životě podle dávných principů tao s ukázkou Taichi čchi-kung a auto-reflexní masáž s Michaelou Sklářovou.
Festival zakončí ing. Miroslava Kurišová, MBA, odbornice na přírodní čínskou medicínu poutavým povídáním na velice aktuální téma: Jak v čase Covidu na dobrou imunitu aneb prevence a účinné návody v péči  o sebe, důležité body na těle s praktickou ukázkou.
A v čem je letošní, 3. ročník ČCHI-FESTu 2020 unikátní?
“Po dvou ročnících zmíněného festivalu v Praze jsme se ho letos, vzhledem ke koronavirovým opatřením rozhodli uspořádat v nádherné přírodě  zámeckého parku pod starými stromy,” začala své vyprávění zakladatelka a hlavní organizátorka festivalu, Michaela Sklářová a vzápětí dodala: “Věříme, že bude inspirací nejen pro život účastníků z řad široké veřejnosti, ale že získané znalosti a vědomosti lidé mohou následně uplatnit v každodenním životě, v rodině nebo při praxi s klienty.”
Vyplatí se tedy využít jedinečnou příležitost a naučit se nové věci na své cestě životem, jakož i možnost navázat nové kontakty a milá přátelství.:-)
Těšíme se na vás *heart*
Eva
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account