Zdravím Vás, čtenáře, už jste informovali ve vašich školách učitele a ředitele o projektu E. V. Č. A …. = aneb možnosti ZDARMA získat manuál na život bez bolesti pro všechny děti na školách základních? Kdy se trojrozměrně zlepšuje (duševno, fyzično, psychično) zároveň? Díky praktikování na začátku každé vyučující hodiny jedné pozice výchozí a pohybové máte za relativně krátkou dobu zdraví děti. Věděli jste to? Tak nyní to již víte. (Detaily na mém webu.)
Ještě “drobnost”, pokud máte vadné držení těla = krev se nedostává volně všude, kam patří = zda li ji dechem řádně neokysličujete = nemá šanci tělem proudit a dostat se až tam, kde cokoli prokrví = a jelikož je hlava přidělaná k tělu pouze krční páteří a hl. míchou, je asi jasné že bez tohoto základu nebude fungovat celek (lidská bytost) bez omezení. (Stále si tedy myslíte, že píši a již dva roky se snažím o hovadiny a blbosti, jak mi jeden pán, který se o mě soukromě zajímal a byl šetrně odmítnut, napsal?)
Asi je třeba opět zopakovat, že ŘEŠIT HLAVU BEZ TĚLA A OBRÁCENĚ TĚLO BEZ HLAVY je asi stejně logické, jako se POKUSIT VYHRÁT AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY BEZ MOTORU.
Všem, kterým se neotevřelo v minulém článku video, nechť na stránce youtube zadají Wanda Vorlová a mohou, stejně jako většina, která vyžívá z mála čerpat danou pohybvou sestavu a NASTARTOVAT DUCHA i TĚLO tímto prostřednictvím = ZDARMA.
Ti, co peníze mají, vědí, že mohou zakoupit knihu.
Ti, co chápají a a chtějí prospět sobě i druhým se objednávájí.
Zbytek šíří informace mezi školy, nebooť chce mít zdravé děti.
 
Jdeme dál *enzo*
Dnes jsem si připravila koktejl z bulváru aneb co nám přináší SUPER.cz. Vždy uvedu název daného článku a čím je přínosný, jdeme na to:
A/ “Co dělá Roman Vojtek když nemůže hrát? Vyrazil s manželkou do lesa sbírat odpadky” = Jsou to celebrity, je tedy třeba ať se u toho fotí a sdílejí to VŠUDE. Ostatní nechť praktikují ať je jejich děti mohou následovat napodobováním, což je jejich nejčastější činnost, než vstoupí do systému školního. A teď ruku na srdce: kdo z Vás někdy zahodil kus papírku, igelitu, vajglu či žvýkačku? Takže – STOP s tím, prosím pěkně. A kdo to již nedělá = CHVÁLY JEST HODEN. Vy ostatní staňte se napravenými hříšníky, děkuji.
B/ “Vlasy zase o kus zkrátila. Jak se vám éterická kráska líbí s mikádem?” = Jak na tom budete s časem Kláro Issová to je POUZE VE VÁMI NASTAVENÝCH PRIORITÁCH. Možná jste právě přesně to POTŘEBOVALA. Stíhat JEN a POUZE onu zahrádku. S časem na tom budete přesně TAK, jak si nastavíte, čemu dáte PŘEDNOST.
C/ “Na postavě dře alespoň v přírodě: Takhle sexy Bára Mottlová cvičí pod vedením svého Muže roku” = Sličná slečno, je skvělé že ukazujete pozici ŽIDLE a navíc v přírodě – bravo! Jen prosím řádněji, (nohy – máte hýždě níže než mají být a kotníky nejsou pod koleny vs.  je třeba mít nohy v pravém úhlu – kyčelní klouby, kolena a paty nad kotníky) ať jste následováníhodna a lidé si díky Vaší inspiraci přestanou v pozicích, díky špatnému provádění, ubližovat.
D/ “Muzikálová zpěvačka udělala dobrý skutek: Radikálně zkrátila vlasy a darovala je nemocným” = Alžběto Bartošová děkujeme, že když už vlasy radikálnějí zkracujete, myslíte u toho SMYSLUPLNĚ a předáte je na dobročinné účely.
E/ “15 slavných, kteří nabádají k nošení roušky: Podívejte se, kdo se snaží chránit před koronavirem” =  Co k tomu příště přidat i něco z PREVENCE pohybu, tedy z E. V. Č. A …. pohybu, ať ozdravíme celou populaci a přestanou si lidé stěžovat na bolesti, budou žít spokojeněji a možná i v té návaznosti zapnou lidumilejší, isnpirativnější chování?
 F/ “Do boje proti koronaviru se vložili i návrháři. Místo příprav na týden módy se pustili do šití roušek” = Tady vidíme, jakou moc má STRACH.( Teď si to každý vysvětlí po svém.) Moji příznivci to pochopí a závistivci opět budou žehrat, že se tady propaguji. A I KDYBY, je to fakt takový problém? Opravdu v tom vidím přínos sama?!?                       Nu, zavděčit se všem (ne)mohu, když nechtějí, ale mohu prosazovat tak dlouho něco smysluplného až to začnou dělat všichni a i protivníci se nakonec přidají. S lehkou nadsázkou mohu říct, že na to mám celý život 🙂 Ale pokud chci založit rodinu a přivést dítě do systému, kde fungujeme ŘÁDNĚ je třeba to maličko uspíšit, tak šup, šup. Pojďte se hnout, ať se dá do pohybu zastaralý systém a pohneme jím bez dalších škod či nutných náhrad.
Poznat (ne)přítele ze všech úhlů pohledu je krásné. “Nakazit” se něčím, co je prospěšné většině je, super. Pojďte přehodnotit, že možná ta slečna Wanda Vorlová má v mnohém pravdu a jde ji o víc. O všechny děti, než jen ty “její”. A návod na to dává všem již “nějaký ten pátek”.
 G/ “Ministr vnitra Hamáček dělá osvětu přes Mareše: Moderátor prosí lidi, aby nosili roušky!” = A až Vám napíši já ohledně prevence, budete za ni lobovat a stanete se vzorem? Ráda Vás oslovím, samosebou včetně vašich žen, současné i minulé, jde přec hlavně o děti a ty vychováváte všichni společně = jdete jim příkladem.
 H/ “Blanarovičová je s maminkou už 2 týdny v dobrovolné karanténě: Co poslala za vzkaz?” = Děkujeme. Ještě k tomu přidat prevenci a je to. Tedy určitě ráda půjdete příkladem ostatním, nejen mládeži ale i seniorům a skrze Vaší krásnou bytost ukážete, jak je snadné předcházet zbytečnostem, jenž vedou k ZATUHLOSTI, TUPOzrakoSTI a NEOBRATNOSTI i třeba v jednáních S DOSTATEČNÝM předstihem, s jakým jste k celé situaci přistoupila Vy osobně.
 
 
 
Předpokládám, že dělá každý. Ne? Proč? Protože MÁTE POCIT, že příroda se neumí bránit? Vy si už nepamatujete povodně na Moravě i v Čechách? Opět “potřebujeme/ zažít nějakou pohromu a nebo se PROBEREME  a začneme každý drobným PŘÍNOSEM CELÉ SPOLEČNOSTI?
 
8. a 9. 5. budou Koně na Letné. Vemte děti a šup na procházku. Máme za sebou Masters? Opět po roce?
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account