V současné době začíná spousta z nás sčítat menší či větší „hříšky“, kterých jsme se dopustili nejen během zimy, ale také v období karantény, a které se podepsaly i na naší postavě. Začíná tak období, kdy přehodnocujeme jídelníček a obouváme tenisky, abychom dostali své tělo zase do latě. Co když ale existuje způsob, který naše snahy podpoří a ke štíhlé postavě nás dovede o něco dříve?
Estetické zákroky, které slibují pevné a štíhlé tělo, od svých začátků značně pokročily. Ženy i muži toužící po dokonalé postavě tak nejsou odkázáni jen na mnohdy bolestivou klasickou liposukci – do hry vstupují i velmi moderní techniky, jež člověka zbaví tukových polštářků mnohem šetrněji. Ostatně taková je i technologie Verjú, jež představuje nejmodernější technologii hubnutí s pomocí laseru. Ostatně se o tom přesvědčily i naše testerky!
Laser ve službách štíhlosti
Co je vlastně podstatou Verjú terapie? Ošetření spočívá v neinvazivní aplikaci laseru s nízkou intenzitou, jehož energie vybudítělové buňky a uvolní mastné lipidy. Zkapalněný tuk z buňky odchází do mezibuněčného prostoru. Jakmile jsou lipidy uvolněny, tukové buňky se přirozeně smrsknou. Poté se nastartuje lymfatický systém, který uvolněné lipidy eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí. Současně se zvyšuje kožní kolagen, díky čemuž dojde v místě ošetření k vypnutí kůže. Ošetření je zcela bezpečné, bezbolestné a účinné.
S touto převratnou technologií se můžete setkat v Aether Esthetic and Beauty Institute Prague, který klientům kromě samotného ošetření laserem nabízí komplexní terapii, jež je dovede k vysněné postavě. Verjú terapie se skládá z konzultace a následně několika kroků. Nejdříve se definují nejzávažnější oblasti podkožního tuku nebo celulitidy, poté lékaři pomocí diod cílí na tuto oblast. Nakonec dochází k působení chladného zeleného laserového paprsku, který proniká kůží, účinkuje na zvětšené tukové buňky a současně zvyšuje koncentraci kolagenu. V místě působení navíc vypíná kůži! Výsledky jsou patrné již po prvním ošetření, nicméně pro ty nejlepší výsledky je potřeba absolvovat alespoň 6 ošetření. Navíc odborníci z Aether Esthetic and Beauty Institute Prague všem, kteří se svěří do „rukou“ Verjú, pomohou i se změnou životního stylu a nabídnou například i lymfatickou masáž, která účinky laseru znásobuje.
Otestováno: Výsledky jsou úžasné
Laserovou liposukci Verjú dostaly možnost vyzkoušet i naše testerky. A výsledky vypadají skvěle!
„V první řadě musím vyzvednout naprosto dokonalou dopravní dostupnost kliniky, nádherné prostředí a v neposlední řadě i neskutečně milý personál. Všichni byli naprosto báječní. Při vstupní konzultaci mi bylo vše vysvětleno, byla jsem paní doktorkou zvážena a probraly jsme moje stravovací návyky a denní režim. Samotné zákroky byly opravdu bezbolestné,“ chválila testerka Klára, která má radost především z úbytku centimetrů v oblasti bříška, kde jí zmizelo téměř 9 cm! „Verjú splnilo moje očekávání a byl to moc příjemný zážitek!“ uzavřela v hodnocení testerka Klára.

Proměna testerky Kláry

„Potřebovala jsem zhubnou přes břicho a operace mi přišla jako velmi razantní a zbytečné řešení s dlouhou rekonvalescencí. Zkusila jsem tedy neinvazivní metodu Verjú laser. Ošetření Verjú je rychlé, trvá necelou hodinku 2x týdně, je absolutně bezbolestné, vlastně jsem laser ani necítila, jen jsem si lehla na lehátko, asistentka na mé problémové partie namířila hlavice laserů a já se jen s ochrannými brýlemi ‚opalovala‘ z jedné i druhé strany po 20 minutách. Po každém ošetření laserem přišel na řadu vibrační přístroj, na kterém jsem se ‚natřásala‘ dalších deset minut,“ popisuje testerka Gabriela, která absolvovala ošetření laserem celkem šestkrát. A výsledek? „Zhubla jsem okolo 2 kg a hlavně pas, boky a nohy ‚zhubly‘ 5 cm, což bych jen ve fitku nedala.“

Proměna testerky Gabriely

„Testování zahrnovalo 8 ošetření laserem Verjú v Aether Institutu a vstupní konzultaci s lékařkou. Už při domluvě termínu mi byli pracovníci sympatičtí. Pracovní dobu mají dlouhou a sídlí kousek odstanice metra v Praze. Paní doktorka se mě ptala na můj životní styl. Na speciální váze mi analyzovala tělo a dala doporučení. Verjú bylo příjemné, jen jsem si ležela na zádech, pak se otočila na břicho, jako kdybych se opalovala na pláži. Ale na rozdíl od pláže mi nebylo horko. Milý personál mi vždy před i po laseru nabídl pití, což mi nenásilně připomínalo pitný režim. Po Verjú jsem 10 minut cvičila na vibrační plošině, rychle to uteklo a měla jsem dobrý pocit z příjemně stráveného času,“ pochvaluje si testerka Aneta. Také u ní laserová liposukce Verjú přinesla jasné výsledky. „Všimla jsem si, že mám hladší pokožku a zhubla jsem asi 4 kg,“ neskrývá nadšení testerka.

Proměna testerky Anety

Foto: Shutterstock; archiv redakce

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account