Jaké jsou vlastně vlhčené ubrousky nejlepší? Existují nějaké přírodní? Jaké mám používat, když moje miminko má ze všeho opruzený zadeček? Znáte tyto otázky? Spíš se vás zeptám jinak. Myslíte si, že existují vůbec vhodné vlhčené ubrousky, když mají většinou trvanlivost víc jak rok? Nebo to bude jedna velká chemie? Proto se dnes podíváme na ty vůbec nejpřírodnější a nejpřirozenější varianty.
Jako první variantu vám představím pratelné látkové ubrousky, které používáme my. Tyto ubrousky jsou vyráběné z jedné strany z fleecu a z druhé strany ze 100% bavlny, ale najdete je i z jiných materiálů jako je froté apod. Jednoduše se doma namočí do vody a můžeme s nimi utřít zadeček, popřípadě i ručičky nebo pusinku. Co se týče cest dají se koupit v drogeriích krabičky na vlhčené ubrousky, místo nich si do krabičky dáme namočené ubrousky. A nad opruzeninami máme vyhráno.
Samozřejmě pokud například nepoužíváte látkové plenky a nechce se vám prát ubrousky, stačí koupit v lékárně perlan, který se namočí jen do vody a používá se stejně jako látkové ubrousky, s tím rozdílem, že se použité vyhazují do koše.
Pak je tu ještě jedna varianta, kdy místo obyčejné vody se může použít medvídek od Eone. Což je vlastně přírodní mycí olejíček. K němu se prodává ředicí lahvička – sprej, do které se namíchá trošku medvídka a doplní se vodou. Potom se rozředěný medvídek nastříká na látkový ubrousek, perlan nebo perličku, která se většinou k tomu také prodává a nebo pak klidně na látkovou plenku.
Úplně na závěr, když se podíváte na odkaz látkových ubrousků, uvidíte další látkové produkty, jako látkové odličovací tamponky nebo látkové intimky, které jsem měla tu čest je vyzkoušet Musím říct, že jsou hrozně moc příjemné a určitě si později objednám další, protože mé dny dělají daleko příjemnější.
A jakou přírodní variantu používáte vy?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account