639

Regenerace sil, aneb jak to máme s intimitou?

Dopřejte si čas na regeneraci sil. V období snažení se o miminko často dochází k vyčerpání. Můžete se cítit, emocionálně, psychicky, fyzicky vyčerpaně. Dopřejte si svobodu. Milujte se s partnerem, manželem i mimo plodné dny, zkuste se vrátit do toho, jaké to bylo před tím, když jste se milovali jen proto, že jste po sobě toužili! Vynechte milování jen v plodné dny, nebo právě kvůli plodným dnům a ovulaci. Pamatujte si, že nic nemá jít na sílu. Dejte sobě i partnerovi pocítit, že je pro Vás důležitý. To znamená, že po něm přece toužíte prvotně….zavažte si oči šátkem a vzájemně se zkuste dotýkat, poznávat, vytvořte si krásnou atmosféru pro intimitu. Nezapomínejte, že Vy jste královnou v mužově srdci a to by mělo platit i v posteli! Provoňte místnost vůní krásné svíčky, oblečte si něco krásného na sebe, dejte svému partnerovi najevo, jak moc po něm toužíte. Jak toužíte pouze po něm! Zaměřte pozornost na to, co vnímáte, cítíte, když se Vás dotýká, když Vás miluje a hýčká.
Co cítí on, když mu Vy dáváte najevo svou lásku.

Zkuste vnímat jeden druhého a z milování mít opět potěšení

Když zavřete oči, zavážete si oči, budete se více zaměřovat jeden na druhého vaše intimita opět ožije a nebude z ní jen pouhá rutina a snaha o zplození potomka v ovulační den! Nezapomeňte, že když chce žena dítě, měla by se nejprve milovat a mít radost z milování a to za každých okolností!
Africký kmen Haniba nepočítá datum narození dítěte ode dne početí, ale ode dne kdy se žena pro dítě rozhodne! Když se žena rozhodne odejde na čas z vesnice a poslouchá. Poslouchá tak dlouho, dokud nezaslechne píseň dítěte, které chce přijít na svět. Poté co žena uslyší jeho hlas ve svém srdci, vrátí se zpět do vesnice a jde za mužem, který bude jeho otcem a píseň jej naučí. Milují se spolu a písní volají duši svého budoucího dítěte! Takto bychom k milování a početí měli přistupovat.
Nemilujte se jen proto, že máte zrovna plodné dny! Milujte se kdykoliv a proto, že máte vedle sebe muže, kterého milujete, a který miluje Vás. Užívejte si tedy milování a naučte svého muže tu vaší píseň!
Míša Pokorná – poradenství ohledně (ne) plodnosti
www.michalapokorna.cz
Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account