Je těžké představit si něco krásnějšího a přitažlivějšího, než když člověk vypadá a cítí se šťastný.“ Ron Baratono

Lidé nejsou přitažliví tím, co chtějí, ale tím, co představují. Občas je možné něčí přitažlivost vysvětlit pronikavostí jeho mysli, smyslem pro humor nebo zevnějškem, někdy jsme k někomu přitahováni na základě pocitu či emoce, které se vlastně vysvětlit nedají. Taková přitažlivost může být svou povahou jak emocionální, tak fyzická, může být založena racionálně nebo intelektuálně.

Existují určité šablony chování působícího na jiné lidi přitažlivě. Ti, kdo jsou většinou pokládáni za přitažlivé osobnosti, vynikají zpravidla opravdu dobrými způsoby a jednáním považovaným ostatními za správné.

Sestavili jsme seznam vlastností, kterými většinou vládnou opravdu přitažliví lidé. Můžete bez obav vyzkoušet jejich účinek ve svém každodenním životě.

Smysl pro humor

Život občas vůbec není jednoduchý. Někdy se střetáváme s obtížemi, které dokáží vykolejit i psychicky velmi silného člověka. Proto je schopnost nebrat všechno jenom vážně a vidět i humornou stránku života tak důležitou předností.

Smát se člověk může sám sobě nebo i jiným lidem, samozřejmě pokud jeho smích v sobě nese kladný náboj. Smysl pro humor je neobyčejně přitažlivě působící vlastnost – jak pro vaše přátele, tak pro partnera nebo partnerku.

 Rozhled

Člověk, který rád čte, působí daleko přitažlivěji než někdo, kdo nečte vůbec. Četba rozšiřuje obecný rozhled, tříbí jazyk, podněcuje fantazii a myšlení. Čím více člověk ví, tím širší záběr má jeho vidění života.

Díky knihám jste chytřejší a chytrost působí přitažlivě.

Nadšení

Nadšení, zápal pro věc, zkrátka entuziasmus bývá u lidí zpravidla spojen s cílevědomostí, rozhodností a aktivitou.

Entuziasmus je schopen šířit se doslova jako infekce V přítomnosti člověka, který je něčím přímo stržen, se sami snadno stáváme zapálenými pro stejnou věc. A to nám přináší pocit štěstí. V důsledku jsme pro ostatní ještě víc přitažliví.

Umění rozhodnout se

Přitažlivost této vlastnosti záleží na cílevědomém směřování člověka. Každý je v životě dříve nebo později postaven před nutnost závažného rozhodnutí. Ukvapenost v takové situaci rozhodně není vlastností, kterou bychom označili za přitažlivou. S rozumnou rozhodností se dnes jen tak lehko u lidí nesetkáme. Proto působí velmi přitažlivě.

Tagy:
2 Komentářů
  1. souhlasím se vším

  2. Lenka Hudečková 2 roky ago

    souhlasím 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account