585

Odkládání starých cihel

Pokud ve vztahu opakujete stále stejné chyby, zřejmě je to proto, že máte stále stejné myšlenky a myšlení. Proto, pokud budujete-li nový partnerský vztah, odkládejte staré cihly za nové! Co to znamená v praxi? To co Vám v minulosti nefungovalo, nedělejte v novém vztahu!

Zkuste se zamyslet, proč Vám to nefungovalo, co bylo špatně a co nyní můžete změnit a udělat lépe, co Vám nyní funguje? Jaká je síla vašeho vztahu, vašeho partnerství a podle čeho ji poznáte? Víte, že sila není o tom, jak jsme ve vztahu dlouho? Ale o tom, jak je vztah pevný? Lano také není silné svou délkou, ale svou pevností. Můžeme tvořit nový vztah i se stejným partnerem, pokud oba chceme vztah budovat znovu a lépe.

Samozřejmě, že i to je možné, ale musí oba partneři, kteří se rozešli ať už z jakéhokoliv důvodu odhodit staré cihly a poučit se z nich. Respektive odpustit si vzájemně to špatné, promluvit si jasně, kam chtějí směřovat, kam chtějí kráčet, jak to konkrétně udělají, kolik času svému vztahu budou věnovat, jaké změny udělají, aby jim oběma bylo ve vztahu lépe.

Na vztahu mají pracovat oba

A hlavně, musí vztah budovat a to lze jen pokud oba na vztahu pracují. Sdílejí své myšlenky, postoje, tráví spolu čas, občas si nechávají prostor pro své činnosti a aktivity, dokáží se omluvit, dokáží hovořit o problémech a hledat společně cestu, jak problém vyřeší. Proto Vás všechny vyzývám odhoďte staré cihly za nové a budujte krásný dům, kde Vám bude oběma dobře!

Přistupujte k sobě s láskou a úctou, jakoby každý den byl ten poslední. Nikdy nevíte, jak dlouho tu ještě budete, ani jak dlouho tu bude Váš partner, partnerka. A pak už bude pozdě. Proto máte-li šanci milovat, tak milujte. To je ten největší odkaz a dar. Pokud si nevíte rady navštivte mne nebo se objednejte na online koučování zaměřené na řešení. Možné i anonymně.

Vaše

Mgr. Michala Pokorná – fertility konzultace, koučování, supervize

www.michalapokorna.cz

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account