Když jsem měla začít psát bakalářskou práci, přemýšlela jsem o čem … studovala jsem obor sportovní a volnočasový pedagog, takže to muselo být něco s dětmi a volným časem. Díky bakalářské práci jsem založila firmičku a letos budeme pořádat pátým rokem příměstské tábory. Začali jsme sportovním a tanečním, kde bylo dohromady 17 dětí. Další rok už jich bylo 81, protože se to rychle rozkřiklo a nabídku jsme rozšířili. Nyní se staráme o více jak 200 dětí. Máme tábory sportovní, taneční, výtvarné, tvořivé, anglické, všeobecné, koňské, ale i tábory pro nejmenší ve věku 2 – 6 let. A kde? V Kunicích u Říčan, což je 15km za Prahou.
Jsme tým mladých lidí a to nás možná dělá vyjímečnými, protože máme k dětem věkově ještě dost blízko :D. Mezi naše další aktivity patří programy na narozeninové oslavy, jednorázové tématické dny nebo také zájmové kroužky. Dále také pořádáme charitativní obchůdky, kde výtěžek putuje na pejsky a kočky bez domova. 
Jsme takoví podnikaví lidé :). A určitě jednou vybudujeme volnočasové středisko nebo mateřskou školku, a k té školce už nemáme moc daleko. 
Objíždím různá místa, snažím se vymyslet, jak nejlépe to udělat. Dělám průzkumy, kde by o ní bylo zájem. Je to ale na dlouho trať, takže nic nenechávám náhodě.
Pokud byste věděli o místě, kde by školka mohla vyrůst, budu moc ráda.
 
Děkuji, Bára
www.maitess.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account