Jako správná babička vím, že hraček není nikdy dost.  A tak stále hledám, jakou hračku vnoučkům pro radost koupím.  Mám ráda, když jsou hračky kvalitní a zdravotně nezávadné. To je pro mne kritérium číslo jedna.
Tentokrát jsem vybrala malého kamaráda – plyšového zajíčka Effíka  od effiki.cz , aby ve dne byl parťákem pro všechny rošťárny a v noci hlídal dobré sny.

Zajíček je roztomilý a přitom velmi vkusný. Vybrala jsem velikost S (20 cm), aby si ho vnuk mohl sám snadno nosit- je to ideální velikost pro ty nejmenší děti. Zajíčka ale můžete koupit i ve větších velikostech – M 35 cm, L 50 cm.

foto zdroj effiki.cz
Zajíčka jsem vybrala v šedé barvě, protože je mi jasné, že malé tlapičky vnoučka by brzo hračku „označkovaly“,ale vybírat můžete i z jiných barev – bílá, růžová a modrá. Materiál je 80 % bavlna a 20 % polyester – zajíček tedy půjde snadno vyprat. Doporučené je praní v ruce, můžete ho ale vyprat i v pračce, maximálně ale na teplotu 40 stupňů.
Effík Bunny má mezinárodní bezpečnostní certifikát CE – bezpečný i pro kojence – to je opravdu důležité, protože certifikát má pouze originál Effík Bunny vyrobený pro effiki.cz, napodobeniny na levných zahraničních eshopech tenhle certifikát nemají a látky použité na výrobu napodobenin nemusí být pro miminka a malé děti, které rády strkají hračky do pusinky, bezpečné. Pokud tedy máte na prvním místě bezpečnost dětí, je lépe koupit originál, protože ušetřených pár korun by se nemuselo vyplatit.
Zajíček Effík Bunny je roztomilý, líbí se dospělým, větším dětem i miminkům. U nás měl ohromný úspěch. Vnouček se k němu přitulil a už ho nepustil z ruky. Povrch je totiž opravdu jemný a hebký. A protože je králíček zároveň i lehoučký, nosí ho teď všude sebou. Hraje si se zajíčkem ve dne a spinká s ním v noci. Hračka plyšový zajíček Effík Bunny je vyrobená přesně podle potřeb dětí, a je to na ní znát.
Plyšového kamaráda zajíčka koupíte po kliknutí zde: Effík Bunny velikost S
Celý sortiment eshopu si prohlédnete po kliknutí zde: www.effiki.cz
 www.janavpohode.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account