Oblíbení roboti, zvířátka a panáčci rozšiřují své řady o nové filmové postavičky, příšerky StikBot Monsters! StikBoti jsou šikovnou hračkou, která umožňuje dětem rozvíjet kreativitu a představivost. Společně s využitím chytré aplikace s nimi lze vytvářet krátká animovaná videa. Jestli se bude jednat o sci-fi, horor nebo akční příběh je již zcela plně v režii vašeho malého scénáristy nebo režiséra.
 
StikBoti umí simulovat plynulý pohyb. Díky přísavkám na rukou a nohou se udrží na jakémkoli povrchu. Posbírejte je všechny a tvořte kreace dle své libosti. Až šest nových postaviček může obohatit váš filmový trhák! Které monstrum bude největším „záporňákem“ a které akčním vtipným hrdinou? A co kdyby jedna příšerka změnila děj a stala se nadaným tanečníkem breakdance?
Postup, jak se StikBoty vytvořit filmové dílo, je jednoduchý. Stačí mít vymyšlený příběh, který chcete natáčet, připravit si klíčovací pozadí a do mobilu si zdarma stáhnout aplikaci StikBot. Podobně jako u skutečného filmu se nejprve musí zvolit požadovaná scéna a umístit postavičky do výchozích pozic. Aby byl obraz stabilní, je nutné vložit telefon do stativu. Poté zbývá už jen zmáčknout spoušť. Pro další scénu je třeba upravit StikBoty do nové pozice. Aplikace ukazuje i předchozí scénu, a proto je návaznost a autentický plynulý pohyb snáze zachován. U animací platí, že čím více je obrázků, tím plynulejší je pohyb.
Po nasnímání všech scén nastupuje zvuková fáze – vaše dítko může film doplnit o zvukové efekty, nebo si může samo namluvit jednotlivé role. Poté lze animák vyslat do světa i mezi své kamarády! StikBot je nesmírně všestrannou hrou, malému filmaři umožňuje vyrábět pro své filmy vlastní pozadí, zapojovat další rekvizity nebo namlouvat a nahrávat vlastní zvuky.
Aplikace StikBot je intuitivní a jednoduchá na ovládání. Je k dispozici pro operační systémy Android a iOS.
StikBot Monsters postavičky jsou vhodné pro děti od 4 let.
 
K dispozici v síti hračkářství Sparkys a Bambule:

    StikBot Studio Pro obsahuje dva Stikboty, stativ na telefon, klíčovací pozadí ve dvou barvách a pomocné boxy na tvorbu efektů do pozadí – 699 Kč;
    StikBot Studio obsahuje dva Stikboty a stojánek – 399 Kč;
    Noví StikBot Monsters – samostatná figurka 139 Kč.

 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account