Originální papírová přání jsou sice stále v kurzu, ale těm dřevěným se jen tak nevyrovnají. Přinášíme vám inspiraci v podobě luxusních dřevěných přání, která si můžete objednat online v našem e-shopu, a brzy budou k dostání i na našich kamenných pobočkách.
 
Dřevěná přání k narozeninám
V nabídce dřevěných přání nemohou chybět ta k narozeninám. Dřevěné přání ve formě pohlednice k narozeninám, dřevěné přání s tradičním motivem květin či veselé přání s motivem dortíku udělají radost všem věkovým kategoriím. Zvláštní pozornost si pak zaslouží dřevěná narozeninová přání s motivem fotoaparátu – hit letošní sezóny!
 
Dřevěná přání z lásky
K výročí, jen tak pro radost nebo klidně i k narozeninám se skvěle hodí dřevěné přání z lásky s nápisem „Miluji tě“ ozdobené látkovou mašlí. Součástí ručně vyrobeného dřevěného přáníčka je  „vypadávající“ srdce, které si může obdarovaná či obdarovaný ponechat na památku. Dřevěné srdíčko se dá nosit zavěšené na koženém řemínku nebo třeba zasunout do peněženky.
 
Dřevěná přání ke Dni matek
Maminky si zaslouží vždy něco speciálního, a proto v kolekci dřevěných přání najdete roztomilé přáníčko s motivem slonů a srdíčkem. Sloni jsou milující stvoření, jsou symbolem štěstí a lásky. K obdarování maminky k významnému Dni matek jsou tedy jako stvoření. Objednejte si ručně vyrobené dřevěné přání ke Dni matek online. Brzy se přání objeví i na našich pobočkách.
 
Dřevěná přání k Velikonocům
Velikonoce patří k tradičním českým svátkům. Největší význam mají pro křesťani, ale slavíme je takřka všichni bez ohledu na náboženské vyznání. O Velikonocích máme příležitost potkat se se svými blízkými, nebo jim alespoň poslat či darovat velikonoční přání. Letos můžete zvolit dřevěné přání k Velikonocům s vyřezávanou „vypadávající“ kraslicí, kterou můžete ozdobit interiér.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account