Je spousta věcí, které nám stojí na splněných přáních. Musíme se poprat se spoustou bloků, než se dostaneme na nějakou úroveň, kdy k nám začínají chodit a naplňovat se naše cíle.
Bojujeme s:

  křivdami z minulosti,
  s nízkým sebevědomím,
  neustálým přemýšlením coby-kdyby, i když věci ještě nenastaly,
  leností,
  nedůsledností,
  nedostatečným vlastním rozvojem,
  strachy, obavami,
  nevystoupení z komfortní zóny (osobní vězení ale sedí lépe)
  a spoustou dalšího.

 
A já nedávno identifikovala (samozřejmě kolem voleb) jednoho obrovského strašáka a tím jsou: Stížnosti!!!
 
A protože odpovědi na Vaše otázky vždy přijdou, přišlo i ke mně vysvětlení, proč je neustálé, i malé, stěžování takovým blokem pro Vaše sny a osobní růst. Vlastně, jak by ani nemohly být, když stěžování není nic jiného, než zaměření se na to špatné, na to negativní, na to, co nefunguje? V jedné z moudrých knih Abrahamova učení jsem pak namátkou v části, kterou jsem už měla přečtenou, nalistovala pár vět o tom, jak nás stěžování oslabuje. A oslabuje. Jak se cítíte, když si stěžujete? Co se Vám honí hlavou?? Jen myšlenková špína a balast.
 

Nedovolte stížnostem, aby ovládly Váš život
Možná se ani nebudete muset příliš zamýšlet a zjistíte, že je kolem Vás někdo, možná i Vy samotní, co si stěžují rádi a často. A pak se věci ještě zhoršují, takže dochází k dalšímu stěžování a dalšímu a dalšímu. A věci se vždy budou s takovou zhoršovat, na to můžete vzít jed! Kdo viděl Tajemství, tak asi postřehl legendární větu:

“Energie plyne, kam jí zájem kyne.”

Z toho důvodu volby vyhrávají ti, na které si lidé nejvíce stěžují, povýšeni jsou ti, které nemá ve firmě nikdo rád a největší neřádi vždy projdou školou levou zadní, aniž by se nějak snažili a často stojí v čele nějaké studentské organizace. Všimněte si toho! To jsou jen a jen stížnosti, které jim dávají sílu.
 

Proč???
Jednoduše přesně podle pravidla výš. Vaše energie nepozná, jestli se o něčem vyjadřujete, jako že to chcete a nebo, jako že to nechcete. Pořád slyší jen to, co zaznívá. A proto i ve Vašech snech a vysílání přání je tak důležité, abyste se zaměřovali na to, co chcete a ještě lépe na přítomnost toho, co chcete. Myslet na nepřítomnost toho, co chcete, je opět vysílání nedostatku, který se Vám potom jako bumerang vrátí.
 
Zamyslete se nad sledem svých myšlenek, zbavte se myšlenk, které Vás dostávají dolů! Nestěžujte si! Raději svou energii zaměřte na to, co chcete a přítomnost toho, co chcete. Ať Vám Vaše myšlenky přináší radost z toho, na co myslíte, už nyní! O tom to přece celé je! Za každým přáním se skrývá jediné a to je:

“Touha cítit se šťastně!”

 
Jestli chcete něco dobrého k sobě přivolat, nemůžete si stěžovat na to, co se Vám nelíbí, ale chválit to, co se Vám líbí. Nebo jste se někde sami v sobě dobrovolně rozhodli, že se chcete cítit špatně?? To snad ne! Neubližujte si takovýma maličkostma, jako je zaměření se na to, co se Vám nelíbí. A teď pozor! To neznamená, že budete ignorovat realitu! Věci špatné jsou a je jich zatím dost. Vy si jen zvolíte to, jak se budete cítit už nyní a zaměřovat se na to dobré, čím nepopíráte to, co se děje zlého. A to je to hlavní a ten největší přínos.
 
Jestli to myslíte s přáními vážně a jestli si doopravdy přejete, aby se věci ve Vašem životě pohnuli, ale nedaří se Vám cítit se dobře už nyní, když tu Vaše sny a přání ještě nejsou, tak vyzkoušejte můj emailový kurz Akcelerátor přání! Je stále v akci, i když v první vlně jste si ji mohli užít víc.
Kdo se s námi ještě na tuto cestu nevydal, jen sám sobě posunuje čas splnění přání dál do budoucnosti. A to je škoda!
 

STOP STÍŽNOSTEM! Vezměte plnou zodpovědnost za život, který žijete! Nestavte se stížností do role oběti!

 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account