Na svém blogu již téměř rok dělám pravidelný výklad karet. Pokud budete sledovat moji stránku na facebooku, tak vám žádné pondělí neunikne. A jak to funguje?
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.
 

Týdenní výklad karet 11.-17.3.2019

 
vílí karty
 

Karta číslo 1 – Bezpečí

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Bezpečí. Poslední dobou nejspíš zažíváte pocity strachu a úzkosti. Vaše myšlenky jsou rozbouřené a pořád přemýšlíte nad různými “co kdyby” scénáři. Zeptejte se sami sebe – čeho se přesně bojím? A upřímně si odpovězte. Někdy se za strachem z neúspěchu v milostném vztahu nebo z nestíhání termínů v práci skrývá úplně jiný strach – ze samoty, nejistoty, z bolesti… Ten je třeba pochopit a nechat jít.
Je důležité si uvědomit, že strach může být dobrým pomocníkem, když nám jde o život, ale je velmi špatným rádcem v běžném životě. Je to vlastně jen domněnka, myslíme si, že něco nějak bude (a že to bude strašlivé) a dost často se ukáže, že to ve skutečnosti není ani zdaleka tak hrozné, jak v našich představách. Jste pány své mysli, nezapomínejte na to. A tak vždy, když vás přepadnou pocity úzkosti, představte si místo děsivého scénáře ten pozitivní, krásný, takový jaký byste si přáli. Prociťte ten pocit bezpečí ve vaší hlavě a vězte, že o to snáz jej začnete cítit i v realitě.
Afirmace: Jsem v bezpečí.

Mohlo by vás zajímat: Domněnky a starosti – dejte jim vale!

bezpečí
 

Karta číslo 2 – Kouzlo přírody

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Kouzlo přírody. S blížícím se jarem volá vaše duše po přírodě – ať už vás trápí cokoli, lékem může pro vás být příroda. A to jak lékem doslova – ve formě bylinek nebo zdravého jídla, tak lékem přeneseně – skrze procházku po lese nebo práci na zahrádce.
Trápí-li vás něco na vašem zdravotním stavu, zaměřte se tento týden více na pozorování vašeho těla. Co mu dělá dobře a co naopak zle – a pomozte mu přírodními prostředky. Poohlédněte se po bylinné medicíně nebo si uvařte dobré jídlo plné zeleniny. Pokud vás bolí duše nebo se cítíte ve stresu, udělejte si chvilku na procházku přírodou. I kdyby jen po městském parku nebo ve vaší zahradě. Každý okamžik v probouzející se jarní přírodě bude pro vás v těchto dnech balzámem na duši. Nezapomeňte, že i vy, homo sapiens, jste součástí přírody a i o své tělo byste měli s láskou pečovat tak, jako o rozkvetlou zahradu.
Afirmace: Starám se o každičkou součást přírody – tedy i o sebe.

Prohlédněte si: Tvorba inspirovaná přírodou a bylinkami

kouzlo přírody
 

Karta číslo 3 – Zvednout laťku

Na třetí pozici dnes máme kartu Zvednout laťku. Často se v životě spokojíme s tím, co je, i když nám to úplně nestačí. Protože uvěříme tomu, že na nic lepšího nemáme. Intelektuálně. Finančně. Schopnostmi. Krásou. Ve skutečnosti na to ale nemáme pouze v našich myšlenkách.
Dovolte si tento týden zvednout životní laťku. Čeho jste chtěli dosáhnout, ale pohřbili jste to v sobě? Pusťte se do toho! S novým elánem a pozitivní myslí. S vírou v sebe sama. Vy si zasloužíte úspěch. Zasloužíte si splnit si své sny. My všichni si to zasloužíme. Ta se za tím pojďme vydat 🙂
Afirmace: Zasloužím si a očekávám v životě to nejlepší.

osobní výklad karet na rok
Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.
Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account