Týden nás vezme vzhůru po větru. A pořádně s námi smýkne. BLíží se ke konci, takže můžeme bilancovat. Bylo to tak?
INSPIRACE OD BONBONIÉRY U modré kočky*heart*
Co je pro mě v životě důležité: A to tak, že jsme ochotni pro to něco obětovat, něčeho se vzdát a odlepit se od míst, na kterých žiji doposud? Od zvyků… nebo i od lidí? A koho a co si chci vzít s sebou? Pro někoho tento týden může být týdnem finálních rozhodnutí  – s okamžitou realizací, která se ukáže jako velmi dobrá. Týden vítězství, kde budete vděčni za to, že jste se tedy konečně rozhoupali. Nejsou tu konkrétní témata, jde jen o něco, co jste velmi potřebovali, po čem jste toužili, co vás uvolnilo z pout. A také věci, ve kterých zúročujete dlouze sbírané zkušenosti.
Stejně tak to může být týden, kdy si výrazněji v tom klidnějším období počátku týdne budeme uvědomovat potřebu udělat si v životě pořádek, nebo se budou na povrch drát tužby dávno pohřbené někde pod povrchem, a víc a víc budou pálit jako cejch s dalšími dny tohoto týdne. Je potřeba se za něčím vydat…
Za čímkoliv.
Však vy už to víte…
Dobře a s nadhledem si nyní uvědomujeme kvalitu svého života, zázemí, možná i své možnost jak fyzické, tak finanční nebo rodinné – je čas na změny, které půjdou k duhu vám i těm, které máte kolem sebe. Čas převzít otěže do svých rukou. Cokoliv vás tedy tento týden bude napadat, kde budete mít pocit, že tohle je pnutí a hnutí směrem, na který jste čekali, kde cítíte úlevu  – zvažte své možnosti a třeba udělejte ten první krok. Měl by se vyplatit.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account