Z října jsem překvapena, protože až na pár výjimek by to měl být měsíc pozitivní. Velmi často se ve výkladech objevovala dvojka pohárů, což může být jak čas osudových setkání nebo uvědomění, vkročení na křižovatky, které jste nečekali, ale budete z nich nadšeni. Ale také je to čas toho uvolňování prostoru pro to nové, s tím letošním dvojkovým rokem se může leckomu také zvýrazňovat v říjnu celkově to jeho vlastní roční téma. A to může být jakékoliv, osud se ho bude snažit dotlačit k tomu, aby pracoval na tom, co je pro něj důležité, aby to konečně pochopil, aby to dokončil, nebo v nejhorším případě, aby to konečně začal, protože rok se chýlí ke konci. Většinou ale budeme hozeni do neznámých vod, ve kterých se skrývá úleva, řešení – často nečekané, ale tak kýžené.
Uvolňuje se to v mnoha případech z témat těžkých, dlouhých, kde toho hodně neseme na hřbetě, tam se můžeme dočkat toho, že nám někdo prodá  mulu, aby to nesla za nás. Otevírají se nové možnosti.  Náprava starých chyb – tedy to může být i čas spojený s výčitkami a temnějším obdobím, kdy si ty chyby uvědomíme a když ne nyní, tak kdy jindy je napravit, nebo je dále nedělat…. Tou obecně temnější stránkou října je právě ta nechuť, vzdorovitost proti změnám, které se tu nabízí. Zůstat při starém. Neriskovat. Mít špatné depresivní pocity z toho, že nějaké ty časy jsou už pryč.
To může hodně těžknout, hlavně tam, kde ty novinky útočí na naše postavení, na názory, kde jsme  popichováni zvenčí a testováni, jestli si stojíme za svým – tím starým, nebo tím novým, to záleží na tom, jaké vosy se ve vašem okolí objeví. Svou roli tu mohou hrát i zlozvyky nebo chuť zůstat i v tom nevyhovujícím, protože už tu je mnoho únavy, rezignace, nebo nějaká ta závislost na pocitu oběti nebo naopak nadvlády. Bouřit se mohou oběti… bouřit se mohou manipulátoři. Ale všechno by to mělo vést k nějakému vnitřnímu obrození, kterému bude vnější svět v tom, co nám bude nabízet, mohutně tleskat.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account