Podle čínského horoskopu bude rok 2022 rokem Tygra. Měl by být plný překvapení i nepředvídatelných změn. Měl by ale také být plný příležitostí a prosperity, přesto předpovědi nabádají k opatrnosti. Pokud tedy budete investovat, tak jedině bezpečně.
Oficiálně čínský nový rok začíná 1. února 2022 a skončí 21. ledna 2023. Už teď existuje spousta předpovědí, co nás v tomto období čeká. Zbystřit by prý měli zejména ti, kdo hodlají změnit svůj život – rok Tygra je k tomu totiž ideální příležitostí. Přeje všemu spontánnímu a novému. 
Připravte se na výzvy a překvapení

Lidé narození v tomto znamení, tedy v letech 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022 milují výzvy a překvapení. A takový prý bude celý rok – dynamický, hektický, plný nejrůznějších zkoušek, ale také zaměřený na pokrok a ambice. Dařit se bude všem plánům, budou se plnit i tajná přání. Tedy pokud na jejich splnění budete aktivně pracovat.
Spousta příležitostí, které rok Tygra přinese, bude mít opravdu velký potenciál. Spousta obyčejných lidí se prý dostane mezi milionáře, svět dostane zásadní technické vymoženosti a nové objevy. Úspěchu se ale údajně nedočká nic, co by ohrožovalo životní prostředí.
Nejlépe se přitom bude dařit těm, kdo se narodili v roce draka, koně, psa a prasete. Horší to naopak bude mít opice a had. Ty by mohla pronásledovat smůla. Pozor by si měli dát v lásce, ale třeba i při investování. 
Úspěch zaručen, pokud budete opatrní

Zatímco se zdá, že by se méně movitým mohlo dařit téměř mimochodem, řada bohatých by naopak mohla padnout, protože nebudou dostatečně opatrní. Je tedy dobré vědět, že jednou z nejbezpečnějších forem je investice do zlata a dalších drahých kovů. Dobře si to uvědomuje investiční společnost Golden Gate, která jako každoročně umožňuje svým klientům investovat do speciální edice mincí, která oslavuje právě čínský horoskop.
Mince Rok Tygra 2022 je 3. mincí z cyklu Lunární série III a je investicí s velkým potenciálem, zajímavým sběratelským kouskem, ale i malým uměleckým dílem. Zlatá varianta zobrazuje profil dospělého tygra opírajícího se o vrchol skály. Ohlíží se dozadu a jeho otevřená čelist odhaluje ostré zuby. Na stříbrné verzi je zachyceno tygří mládě následující svého rodiče ve skalnatém terénu s kapradinami a bambusem. 

Skvělý dárek nejen pro tygry

Cena mincí z Lunární série je podobná investičním mincím a slitkům, ale vzhledem k vysoké poptávce a přísně omezenému počtu vyražených kusů jejich cena v čase rychle roste a brzy výrazně převyšuje cenu kovu. Příkladem jsou mince Lunární série I a II, které zaznamenaly obrovský úspěch a aktuálně jsou buď velmi drahé, nebo už dokonce nedostupné.
Rok Tygra 2022 je proto jistotou vysokého zhodnocení. Mince z Lunární série jsou ale také originálním dárkem pro všechny generace. Potěší nejen sběratele, ale i ty, kdo se v daném znamení narodili. Pro ty, kdo se v roce tygra teprve narodí, pak představuje skvělou investici do jejich budoucnosti. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account