Co že to ta Barbora Kravčíková vlastně dělá?
Měla jsem možnost pohybovat se jak v oblasti osobního rozvoje tak psychoterapie. Jenže jsem viděla, jaká řevnivost je mezi těmito dvěma obory. 
Z mého pracovního pohledu, jsou jako moji rodiče.
Pro svou pravdu přehlížejí to dobré, důležité, totiž to, co je spojuje.
A tak jsem, jako jejich dítě řekla, děkuji vám oběma za těch ideálních 50% od každého, beru je se vším všudy a vy si dál dělejte co potřebujete, to je vaše věc, ale skrze mne se spojujete.

Takže když ke mně přijdete, nebudete pouze sedět a já vám přikyvovat, jak že jste to musela míti těžké jako u psychoterapeuta, ale ani vás nenechám procesovat bez zajištění následné kontinuální péče, jako v osobním rozvoji.
(Obojí, prosím, vezměte s lehkou nadsázkou a humorem  )
Využívám znalostí a moudrosti obou směrů a pak, jak už to u dětí bývá, i vlastní zkušenosti získané na své osobní cestě.
No a dále takovou tu klasiku, kterou občas označujeme jako, že vlastně ani nevíme, co děláme, ale ono se to zkrátka děje.
Osobně bych to označila za velmi silnou intuici a citlivost, které plně důvěřuji a nechávám se jí vést.
Před týdnem zavolala ženička, že si chce přijít pro parfém- jež také používám, jako pracovní nástroje, ihned jsem viděla, který si odnese, který odráží její nynější téma. No a co myslíte? Již s ním chodí po světě a opájí se významem, který pro ni v životě má. Sama na něj ukázala jako na první, který jí intuitivně přitahuje…
No a tak to mám tak nějak se vším. Je jedno zda řešíte sebe, rodiče, manžela, práci, děti, sebevědomí, mateřství, nešťastnou lásku nebo to, že nechápete proč se ostatním daří nějak lépe než vám i když máte pocit, že děláte co jen můžete.
Nějak mi to zkrátka funguje a přináší mi to nesmírnou radost! A protože jsem dle Testu dynamiky bohatství zcela jasný Podporovatel, největší odměnou a hnací silou pro mne je, když vidím, jak se měníte. Jak začínáte rozmrzat, cítít více a více sama sebe, svítit, mít se ráda, chodit vzpřímeněji, smát se, plakat, stávat se sebeuvědomělou bytostí s chutí milovat vše, co je a co k vám a vašemu životu patří. Zkrátka začít kvést.
Děkuji všem, jež mi svěřují svou důvěru, jak už to tak v životě bývá, každý děláme věci tak trochu pro sebe a mne tohle činí zkrátka velmi, velmi spokojenou a naplněnou.
Vaše Barbora Kravčíková
Amando, já italsky neumím, proto jsem ten příspěvek nepsala já a ještě to zdůrazňuji 😀 Chápu, že v dnešní době je třeba si informace ověřovat, nicméně i tak mi to přijde krásné! 
Amando, já italsky neumím, proto jsem ten příspěvek nepsala já a ještě to zdůrazňuji 😀 Chápu, že v dnešní době je třeba si informace ověřovat, nicméně i tak mi to přijde krásné! 
www.barborakravcikova.cz
/www.facebook.com/kouzelneseminare/
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account