Kameny vznikly z čisté vesmírné energie při vzniku naší krásné planety. Byly její součástí. Postupně dle jejího vývoje získávaly její jemné vibrace a propojení na vesmír. Vznikaly tlakem, frekvencí a teplem či chladem. Jako děti vznikly v lůnu naší planety. V tichosti a moudrostí pozorují dění zde. To, co je náš život, je v jejich věku jen sekunda. Přesto i my jsme součástí tohoto celku a naší krásné planety. Pokud kameny s láskou a úctou požádáme a používáme, tak ony nám na oplátku dokáží dodat potřebnou podporu, ochranu a opravit naše poškozené vibrace, odladit funkci čaker a poškození jak fyzického tak jemněhmotného těla. Jejich krystalické mřížky umí pohlcovat a vyzařovat potřebné energie.
Nefunguje to tak, že si koupím správný kamínek a šup. Vše bude jako kouzlem úžasné, kolem budou běhat růžový jednorožci a vy si budete užívat všechny barvy duhy J
Vždy je prvním krokem náš záměr, vize a odhodlání něco změnit… změnit svůj život, energii kolem nás, své zdraví a nebo si jen posílit svoji vlastní pozitivní energii a ochranu. Kameny mohou být součástí této vaší cesty. Bez Vašeho přání a sladění záměru, ale nemohou správně fungovat.
Kameny se objevují v různých formách a jsou součástí celého našeho života. Od těch běžných, ze kterých si stavíme svá obydlí až po ty méně časté. Již panovníci a vůdci klanů znaly moc a sílu frekvence kamenů. Zdobily se jimi, nosili je ve špercích a zároveň užívaly jejich podporu. A hlavně s nimi jednali vždy v úctě, což je dovednost, kterou část lidstva aktuálně celkem postrádá.
Bohužel i kameny v dnešní době podléhají silné komerci a často až zbytečné spotřebě. Přijde mi úplně šílené, že dne jsou již někteří prodejci tvořit různé rádoby drahé kameny, lepeniny z plastu a jiné syntetiky.  V naší nevědomosti často nakoupíme různé kamínky a pak pořádně nevíme co s nimi. Nechtějí s námi mluvit a nebo jsou nevhodně nabité, uražené naši neúctou, či rozladěné působením všech možných uměle vytvořených frekvencí jako je wifi, tv atd.
Pokud potřebujete na své cestě se posunout a mít s sebou neustále tichou ale stabilní a silnou podporu, tak je čas vybrat si ten správné kámen, který půjde s vámi dál vaši cestou.
Zakoupit svého průvodce v podobě minerálního náramků můžete ZDE

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account