“Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě.”
…a pokud neumřela, sedí tam doteď. Pryč jsou ty doby, kdy nebylo “ženské” mít ambice a sebevědomí. Díkybohu. V našem světě, teď a tady, můžeme být ženami a přitom zdolávat výzvy, překonávat překážky a radovat se ze svých úspěchů. A zároveň můžeme být i milující mámy.
Jsem žena a jsem máma. Jsem jako vy. Mám tři malé děti, miluji je, pečuji o ně, přivádí mě k šílenství, velebím každou chvíli s nimi…zároveň ale vím, že se blíží velká změna, konec našich bezstarostných pyžamových dní. Je to trochu děsivé, tak dlouho jsme spolu byli doma a najednou se to změní, bude tu nový každodenní režim. Říkám si: “Budu zvládat dělat to, co předtím? Bude mě to bavit? Zaměstná mě vůbec někdo, když mám děti?” A honí se mi toho v hlavě mnohem víc.
Nemluvím plynně dvěma jazyky a moje pracovní zkušenosti nejsou zas tak závratné. Ale mám něco, co má mnohem větší cenu. Mám kuráž. Mám touhu. Mám odvahu. A mám směr. Připravím se na všechno, co mě v rámci hledání práce může potkat a překvapit. A ukážu to i vám. Protože čím více žen si bude plnit své ambice, tím lepší budou pracovní možnosti pro všechny ženy 🙂
Nebudeme si nic nalhávat, pracovní trh v Česku ženám a matkám s dětmi zejména prostě moc nefandí. A ví to stát, ví to zaměstnavatelé a víme to i my, ženy. Když jste žena v produktivním věku bez dětí, jste potencionální “časovaná bomba”. Váš budoucí zaměstnavatel si říká: “Investuji do ní čas a peníze a ona odejde na mateřskou. Má to s ní smysl?” A když jste žena po mateřské a děti už máte, jste ta pečovatelka, jejíž děti budou soplit a kýchat každý druhý týden a vy s nimi budete doma. No, vcelku prekérní situace že.
Takové zažité předsudky ovlivnit nemůžete. Jediné, co můžete ovlivnit, jste vy sama. Tím, co umíte, ale hlavně, jak TO PREZENTUJETE, můžete získat lepší práci, než se vám kdy snilo a přesvědčit svého budoucího zaměstnavatele, že na to máte. Má to smysl. 
Vše, co umím, co znám nebo jsem si dokázala zjistit, jsem vložila do ebooku. Veškeré tipy, rady, návody a informace. Tento e-book je pro ty z vás, které máte ještě pár let rodičovské před sebou, ale chcete mít náskok a lepší startovní pozici. Je i pro ty, kterým se už odpočítávají poslední měsíce či týdny. A dokonce je i pro ty, které děti nemají, protože informace zde uvedené jsou univerzální.
Věřím, že každá z vás si z tohoto průvodce může vybrat to, co jí vyhovuje a co jí nejvíc pomůže. A co se v tomto e-booku například dozvíte?

  Proč se musíte zaměřit na svůj osobní rozvoj, abyste měla lepší život?
  Proč a jak se lze na rodičovské “dovolené” (vtipné slovo, že?) vzdělávat, aby to nestálo celý rodinný rozpočet. Budu vám dávat různé konkrétní a praktické tipy.
  Ukážu vám, jak hledat práci na síti LinkedIn, kam se přesunula většina boje o zajímavá pracovní místa. Poradím vám, jak vyšperkovat popis svých pracovních zkušeností a váš profil tak, aby vás náboráři sami vyhledávali.
  Upozorním vás, na co si dát pozor na sociálních sítích, protože Velký bratr vás vidí !
  Velkou část knihy věnuji přípravě na pohovor. Dozvíte se, proč má dobrá příprava zásadní vliv na výsledek pohovoru. Řekneme si, co dělat, co rozhodně nedělat a projdeme si většinu toho, co vás může potkat.
  Prozradím vám typické otázky na pohovoru, aby vás už nikdy nezastihli nepřipravené.
  Povíme si něco o vyjednávání finanční odměny.
  Nebude chybět ani “otravná” právničina a tipy, jak udělat dobrý dojem první den v nové práci.

 
Chci vám ukázat, že úspěch při hledání práce nemusí nutně záviset na tom, jak moc kvalifikovaná a zkušená jste. Ve velké míře totiž rozhodují jiné věci. A na ty se můžete PŘIPRAVIT.
Podívejte se na ukázku e-booku na www.superzenasevraci.cz/ukazka-e-booku. E-book můžete zakoupit na www.superzenasevraci.cz za 249 Kč. 

Můžete mě sledovat i na Instagramu a Facebooku pod profilem @superzenasevraci.
 
Tak ukažte sobě i světu, že “Mateřství není váš limit, ale vaše výhoda”.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account