„Je ve tvém životě někdo, komu by prospěla tvá projevená laskavost?  Nemusí to být žádné velké gesto. Stačí poslat email, zvednout telefon, zaskočit na návštěvu nebo koupit kytku. Dej tomu člověku najevo, že na něj myslíš. Když svou lásku rozdáváme štědře a velkoryse, její energie  nás pozvedá a desetinásobně se nám vrací. Přestaň se schovávat a rozdávej svou lásku.“
Tak to se píše na kartě Rozdávej lásku, která nám vyšla pro dnešní pohodu. Doufám, že jste někomu udělali dnes radost a že to bylo možná i v tom rozpoložení, které bylo nastoleno včera. Vnitřní tiché hledání sebe samých. Zaujalo mne, že na včerejší kartě Transformace byla paní se stejnou holí poznání, jakou drží dnes Poustevník. Pokračujeme ve stejném hledání…. Pokračujeme v hledání nějakého skrytého pokladu, celý tento čas je možná i díky astrologickému rozejití se vpřed, mnoho vlivů se nám tu začíná uvolňovat, možná v tyto dny chytáme dech, probouzíme se a přemýšlíme, co dál. Chytáme chuť žít. A zdá se, že i maličko projevená náklonnost nebo mile prožitý den, bude mít naprosto léčivý a mnohonásobný účinek. Věnujte se i péči o sebe, o své blízké, zvířátka, kytičky, je úplně jedno, co si dnes najdete a s večerem oceníte. Světlo lamp, nadcházející advent, jinovatku na trávě, svět nabízí spoustu tichého,  něžného a uklidňujícího.
Zaměřme se i na své strachy, na to, čeho se bojíte, jakých kroků se obáváte  – v tuto dobu se mohou objevit i nečekaná řešení nebo finální úvahy – většinou tedy přicházející buď z vlastního nitra, konečně si věci sedly tak, jak měly, nebo díky nějaké zvenčí projevené laskavosti, byť nepatrné. Maličké náhody vám mohou dát řešení, dát směr, světlo, které osvítí další cestu.  Poustevník na kartě je sice v jeskyni, ale má velký rozhled, vidí do údolí, vidí řeku, nebo cestu, která se vine do neznáma a vidí svou životní vizi, kterou můžete dnes v podobném rozpoložení najít a spatřit taky.
A pomocí nám může být buď přijatá laskavost od druhého…
Nebo vlastní laskavost vůči někomu jinému. Zkusme to… Jako na té poslední větě z kartičky. Přestaňme se schovávat a rozdejme svou lásku.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account