MĚSÍC BŘEZEN = ROZVOJ VLASTNÍHO JÁ  

Chcete být úspěšnější v práci? Nebo si zlepšit komunikační schopnosti? Nebo rozvinout svého kreativního ducha? 

Se Školou plnění přání budete v měsíci březen rozvíjet svoje vnitřní já.  

Samozřejmě pro vás máme pět tipů, díky kterým se zaměříte sami na sebe a budete žít kvalitnější a lepší život!

 Vzdělávejte se.

Malujte, cvičte, čtěte knížky, zpívejte, běžte si zatančit, cestujte – žijte!

Pomáhejte.

Poděkujte sobě za to, že jste.

Otevřete své srdce novým zážitkům a možnostem. Omezte slovo ne.

 A máme pro vás ještě jeden takový náš tajný tip: 

Nevaž se, odvaž se!

Naučte se vnímat sami sebe a nebát se výzev nebo případných selhání. Zkuste vnímat každou situaci pozitivně a odbourat negativní myšlenky, které nás každý den ovlivňují a určitě uvidíte brzy výsledky! 

 

Navíc jsme pro vás vybrali TOP čtyři workshopy, díky kterým se zaměříte sami na sebe a rozvinete právě svoji kreativitu nebo se naučíte správně a efektivně komunikovat s lidmi ať už v práci nebo i v soukromém životě.  

A které čtyři kurzy jsme pro vás vybrali? 

 MALOVÁNÍ MANDAL NA PLÁTNO

UMĚNÍ TAROTU

TAJEMNÝ SVĚT HORMONŮ

UMĚNÍ KOMUNIKACE

 

Jedním z velmi oblíbených kurzů, které ve Škole nabízíme je Malování mandal na plátno. Nemusíte být malíř ani umět malovat, ale tečkovací metodou, kterou zvládne skutečně každý, si dokážete vytvořit nádhernou mandalu, která ve vás bude evokovat vnitřní klid a pohodu. Stane se krásným doplňkem u vás doma nebo můžete například obdarovat své blízké.  

Zajímá vás Tarot a výklad z karet? Zúčastněte se našeho jedinečného workshopu, díky kterému získáte hlubší pohled do vlastního života a seznámíte se s touto zajímavou disciplínou předvídání budoucnosti.  

Řešíte problémy s hmotností nebo jste dlouhodobě ve stresu a rádi byste se do hloubky zaměřili na to, jak si s tím správně poradit? 

V naší nabídce máme workshop Tajemný svět hormonů, kde nám naše lektorka Kateřina Luková otevře dveře do této tématiky. Seznámíte se s látkami, které ovlivňují vaše emoce, chování i partnerský život. 

Umění komunikace je podle nás jedna z nejtěžších disciplín, ale náš lektor a kouč Ondřej Calábek vám ukáže, jak správně a efektivně komunikovat. V dnešní době, kdy jsou na vrcholu sociální sítě, a komunikujeme s lidmi více přes ně, zapomínáme často na kontakt s lidmi a komunikaci takzvaně face to face. Díky našemu kurzu si zlepšíte jak svůj soukromý život, tak i pracovní. Přestanete se bát si říct si třeba o zvýšení platu nebo dokonce zaměstnání změnit.  Díky tomuto kurzu si zlepšíte svůj každodenní život. 

 

 A navíc se můžete těšit na speciální kreativní workshop – 

Netradiční malování a psaní se sklenkou vína! 

Proč se zúčastnit? 

S lektorkou Markétou Havlovou, která ve Škole plnění přání vede oblíbené kurzy Krasopsaní, jsme se rozhodli, že pro milovníky vína uspořádáme workshop, kde si namalují originální obrázek právě pomocí červeného vína!

Jedná se o netradiční workshop, při kterém si  odnesete svůj vlastní originální obrázek, ale dozvíte se a nahlédnete i do tajemného  světa Tarotu.

 

Kdy workshop proběhne? 

Ve středu 25.3. 2020 ve vinárně U Dolejšků v Holešovicích

na adrese Na Maninách 16.  

Více informací naleznete na našich webových stránkách v sekci Speciální akce!

 

Těšíme se na Vás!

 

Škola plnění přání

 

https://www.skolaplneniprani.cz

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account