„Ty největší zločiny se dějí z lásky.“
 
Psychologický thriller „Balíček“ Sebastiana Fitzeka vydalo nakladatelství Anag.
Mladá psychiatrička Emma je znásilněna za podivných okolností neznámým mužem v hotelovém pokoji. Stala se jednou z dalších obětí sériového vraha, takzvaného Holiče. Emma je jedinou, která hrůzný čin přežije.
Po této události zcela přestala vycházet z domu a uzavřela se do sebe. Nejhorší však je, že samotné vyšetřování tohoto činu nikam nevede, a dokonce i nejbližší okolí Emmu podezřívá, že si vše vymyslela.
Vše se však změní poté, co ji jednoho dne požádá pošťák, aby převzala tajemný balíček pro souseda. Souseda, jehož jméno Emma nikdy neslyšela a nikdy ho ani neviděla, ačkoliv tu s manželem bydlí už celé roky.
Příběh vyústí v naprosto nečekanou situaci. Emma je nakonec sama vyšetřována z brutálního činu, za který jí hrozí doživotí. Aby obhájila sebe sama, musí se vydat do hloubi svých vzpomínek tam, kde to bolí nejvíc, kde ztratila vše, co pro ni kdy bylo důležité…
Jaké to je, když člověk nedokáže rozlišovat mezi iluzí a skutečnosti?
Technické poznámky: Kniha byla vydána v roce 2018 nakladatelstvím Anag. Celkem má 288 stran. Napsal Sebastian Fitzek. Z originálu přeložili Jaromír Czmero a Barbora Veselá. ISBN 978-80-7554-139-0.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account