Pokud i vy patříte k milovnicím knih (pánové zajisté prominou) , pak by Vám neměl uniknout produkt stvořený speciálně pro Vás (nás) … A o čem je řeč? No přece o Zápisníku milovnice knih!
 
Že jsi také Knihomolka (Knihoholka) v dobrém slova smyslu? Ráda čteš a nejlépe strávený čas je pro Tebe ten s novou knížkou? Bloumáš nad tím jak je nespravedlivé, že dobrých knížek, které si chceš přečíst je tolik, a času na čtení tak málo? Často si říkáš, že Tě nějaká kniha něčím ovlivnila? Půjčuješ knihy a měla bys o tom ráda přehled? Nebo chceš jen prostě vědět co zásadního jsi se z té, či oné knížky dozvěděla?
 
Pokud sis víc jak 2x odpověděla ANO, pak je #Zapisnikmilovniceknih pro Tebe ten pravý! Na náš trh přišel teprve 30.7. a seženeš ho v každém dobrém knihkupectví. Nebo také na stránkách PRESCO , kde pro Tebe na něj mám až do 31.8. 20% slevu s kódem ZAPISNIK20. (A to se vyplatí)
 
 
Když si u nich vybereš třeba ještě praktickou, magnetickou záložku (která se Ti bude bezpochyby hodit) nebo úplně nejlíp nějaký produkt z kolekce #Teribear na podporu Nadace Terezy Maxové, uděláš tak nejen radost sobě, ale podpoříš i dobrou věc. A navíc tak budeš mít poštovné zdarma. (U objednávek nad 400,- )

PS.: U zápisníku jsou i stylové samolepky (aby byly tvé poznámky ještě přehlednější) do těch jsem se naprosto zamilovala. Ale ty Vám neukážu… (Ať se máte na co těšit!) Tak príma čtení a knihám zdar!
 

 
♥Lucija
@lucijavesela

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account