73
Radmila Telváková

„… jestli je žena intuice a člověk potřebuje kanál, aby druhým rozuměl, pak ti doporučím někoho, kdo má v tomto ohledu místo kanálu čtyřproudovou dálnici.“ 🙂
A tak se to stalo. Po těchto slovech našeho doporučitele jsme Radmilu k účinkování na Pecha Kucha prostě museli pozvat. A ona řekla ANO.🙂

Žena, která je vším, jen ne nudou. A dokonale ji vystihují slova na jejím webu: „stabilita v pohybu“ – vše je zkrátka možné.  Je osobním průvodcem, coachem, poradecem celostní medicíny a lektorem komunikace, hybatelem k prima životnímu pocitu.
A jak pracuje? Skrze CÍTĚNÍ a rozeznávání ve všech svých rovinách kráčí se svými klienty – parťáky k nalezení toho, co hledají. Svého místa v životě, nebo esence, barvy, rytmu a tónu v mozaice vesmíru.
Pojďme se inspirovat a zjistit, jak můžeme být blíže své intuici a jak si v životě vybudovat stabilní osobní cestičku, třeba jen úzkou, než vychodíme tu čtyřproudovku!
 

Milí naši příznivci,
další báječný večer (17.3.2018) plný informací, smíchu, padlých tabu a radosti je za námi! (
Děkujeme prezentujícím, že byli sami sebou a ukázali nám, že není nic, o čem se nedá poutavě hovořit.
Děkujeme báječnému publiku, které s napětím hltalo každé slovo prezentujících, nadšeně tleskalo a bavilo se s námi na Afterparty do časných ranních hodin!

A v neposlední řadě děkuji všem, kteří se na hladkém večeru teamově podíleli, jste báječní!
 
A chcete vědět kdo byli další prezentující ?
http://www.zenysro.cz/blogy/osobni-rozvoj/pechakucha-night-zdar-nad-sazavou-vol-8
 
Více článků na mém blogu : http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy
Krásný každý den
Váš kouč Marie Kostelecká
www.mariekostelecka.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account