První něco o společnosti Dedra
Již 7 let jsem věrná drogerii od společnosti Dedra, za ty roky se toho u nich hodně změnilo. Stále více výrobků klade velký důraz na ekologii, jak ve složení tak i v obalech. Najdete u nich velké množství produktů od drogerie přes hračky, kuchyňské vychytávky, až po nádobí a spotřebiče.
Celkově nejoblíbenější jsou aviváže, z široké nabídky vůní si vybere opravdu každý, jsou hodně koncentrované, takže stačí použít oravdu malé množství. 
Jak vydělávat s Dedrou?
Přihlaste se zdarma na www.dedra.cz do kolonky zákaznické číslo zadáte toto mé číslo 251750.
Pod tímto číslem Vám automaticky naskočí sleva na všechny produkty 23%, při první objednávce Vám domů zdarma přijde katalog, který můžete ukázat svým známým. V katalogu jsou ceny bez Vaší slevy 23% tím Vám vzniká pěkný výdělek. 
Až získáte stále zákazníky, můžete se pokusit, aby se zaregistrovali pod Vaším číslem, a nakupovali také, při každé jejich objednávce Vám budou vznikat provize, za které si budete moci nakoupit. Když máte živnostenský list, provize Vám budou proplaceny na Váš účet.
Dále mají různé akce, úspěšný start atd. ráda vysvětlím, kdyby měl někdo zájem. 
Určitě se tady najde někdo, kdo má s Dedrou zkušenosti, prosila bych Vás o vaše reakce, s jakými produkty jste spokojení a jaké nestály za nic. Dolů jsem přidala odkaz na aviváže. Hezky den přeji.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account