Toto je můj třetí článek o hubnutí. Doporučuji přečíst předchozí dva Naše kila navíc aneb i hubnutí začíná v naší mysli a Pokračování.
Také by to chtělo vypořádat se se situacemi, kdy se Vám zhubnout nedařilo, jaké to pro Vás bylo. Najít období, kdy jste nejvíce přibrali a co se v té době u Vás dělo.
Zkuste si také odpovědět na následující otázky a Vaše odpovědi si napište na papír. Doporučuji zpracovat tato přesvědčení metodou Faster EFT, tedy ťukáním. Návod kde a jak ťukat, najdete v úvodu na mých stránkách www.svobodamysli.cz ke stažení zdarma.
Co si myslíte, že Vám opravdu pomůže zhubnout?
Co pro Vás znamená jídlo?
Jak často jíte? 
Jíte, když máte hlad nebo jen proto, že teď je čas na oběd?
Co Vám doma říkali o jídle?
Musíte všechno sníst? (Dokud to nesníš, nebudeš mít čokoládu, nepůjdeš si hrát… )
Myslíte si, že teď se nastartoval proces hubnutí, když jste podnikli nějaké kroky?
Víte, že hubnute?
Někdy stačí jen začít postupnými kroky, třeba zahrnout půl hodinovou procházku párkrát týdně navíc.
Nebo zahrnout více ovoce a zeleniny. Pít více vody. Dělat to s vědomím toho, že mi to pomůže k mé vysněné postavě. S vědomím, že se to už děje.
Dávat si rozumné a především dlouhodobé cíle, které lze splnit. Ideálně kilo za měsíc, ale ne se každý den vážit a stresovat se, jestli už ho mám dole.
Dát si čas a vědět, že jsem na sobě zapracovala, udělala maximum a za měsíc budu mít o kilo méně. A když se mi to nepovede první měsíc, můžu zkusit další a další měsíce. I přesto se můžu mít ráda a o to jde především.
Hubnutí by měla být hra ne boj!
Přeji krásné hraní a pohodový život s vysněnou postavou
Jana Svobodová
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account