100
Připravte si prostor na další dny…. – na úterý 13.3.18
 
V dalších dnech nás čekají velice příznivé energie a proto je třeba se na ně připravit. Tento den je tedy potřeba využít k přípravě, úklidu a odstranění všeho nepotřebného. Dříve se využíval k duchovním činnostem a odstranění zlé karmy. Tedy především k očistě duše.
 
V moderní době se tento den používá také k ukončení vztahu, který nás obtěžuje. Také je to ale příznivý den k zahájení diety – chceme odstranit přebytečný tuk :-).  Pro svoji energii “odstranění” to není dobrý den ke svatbě nebo pořízení domácího mazlíčka. Takový vztah by dlouho nevydržel a rychle by končil rozvodem. Váš např. čtyřnohý miláček by zase mohl být nemocný či se ztratit.
 
Proto opravdu dbejte na to, abyste den využili správným směrem. Působí totiž také energie roční kolize. Je to jako byste šli proti řádu. Je cítit napětí a snadno se dostanete do nepříjemných a nesnadných situací. Není dobré nic začínat.
 
‼️A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy
 
www.TerezaPyrchalova.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account