269

Už jste přemýšleli o tom, jak je možné, že se někomu daří vše na co sáhne a má v životě dostatek hojnosti, radosti a štěstí? A někdo dělá co může, snaží se, ale smůla se mu pořád lepí na paty a složenky se jen kupí ve schránce?
V čem jsou ti lidé tak odlišní? Proč má někdo tolik štěstí, zatímco vy se nemůžete pohnout z místa?
Možná se budete divit, ale štěstí, radost a hojnost můžou přijít i do vašeho života. Stačí jen pár drobných změn a stanou se opravdové zázraky. Jste na ně připraveni?
Pojďme se podívat, co pro to můžete udělat.
1. Ukliďte si
Že uklízíte pořád a stejně se nic neděje? Musíte na to jít jinak. Abyste uvolnili tok energie a pročistili prostor, musíte si uklidit poněkud důkladněji. To znamená, odklidit z bytu všechny nepotřebné věci, které jste roky nepoužili a jen se na ně práší. Staré, odložené hračky, oblečení, ze kterého jste už vyrostli, nevlezete se do něj anebo je malé, nepotřebný nábytek, který jen zabírá místo… Třeba se najde někdo, komu ještě udělají radost 🙂
2. Vyhoďte účtenky a účty. Všechny!
Energie vydaných peněz u vás nemá co dělat. Vy potřebujete nalákat peníze a hojnost k vám. Proto zlikvidujte staré účtenky – jednoznačně nepatří do vaší peněženky! Takže po každém příchodu domů účtenky z peněženky vyhoďte, nebo si je zvykněte nechávat v nákupní tašce a poté doma odkliďte.
Pokud svoji účetní evidenci (příjmy a výdaje, faktury a cokoli dalšího) nutně potřebujete archivovat, pokuste se je mít mimo domov, nebo minimálně mimo místo vaší energetické „hojnosti“.
3. Pořiďte si novou peněženku
Jak vypadá vaše peněženka? Je kožená nebo látková? Nemá už náhodou ošoupané rohy? A vejdou se do ní všechny karty a peníze které potřebujete? Jako má barvu? A jak se vy osobně cítíte, když ji pokaždé berete do ruky? Cítíte nervozitu, nejistotu, nebo ji vytahujete z kabelky či tašky s radostí?
Staré čínské učení Feng Shui říká, že naše peněženka vyjadřuje úroveň naší vnitřní energie. Je domovem pro naše peníze a je proto více, než vhodné vytvořit díky ní správný energetický proud. Krásná a dobře uspořádaná peněženka je totiž otevřená přijímání bohatství. Takže ruku na srdce. Jak vypadá ta vaše?
Feng Shui také klade důraz na energi barvy peněženky. Nejoblíbenější a také energeticky nejsilnější barvou, která má schopnost přilákat hojnost a bohatství je barva červená. Ta je doporučována nejvíce, v závěsu za ní je černá, tmavě modrá a hnědá barva. Peněženka by také měla mít dostatek prostoru na vše, co v ní potřebujete mít.
4. Změňte své uvažování o penězích
Když přemýšlíte o penězích, jak se přitom cítíte? Přichází na vás obavy a strach z nedostatku, jen vám v hlavě vyvstane myšlenka na peníze? Anebo je vítáte s vděčností, láskou a úctou? Je důležité si uvědomit, že naše myšlenky mají neskutečnou moc a sílu vytvořit energii a zhmotnit se.
Pokud jsou tedy naše myšlenky ohledně peněz špatné a negativní, máme vnitřně strach z nedostatku a pořád v koutku duše myslíme na nezaplacené složenky, dluhy a trápení, jen tím tuto negativní energii živíme.
Začněte myslet jinak! Začněte peníze vítat s radostí a otevřenou náručí. Zahoďte myšlenky typu, že peníze jsou špinavé a špatné, že peníze mají jen bohatí, nafoukaní a sobečtí lidé. Přemýšlejte o penězích jinak. Těšte se na ně, lákejte je k sobě a do svého domova a vnitřně se připravte na hojnost a dostatek.
5. Nalákejte k sobě peníze – zasaďte strom!
Od pradávna žili lidé v symbióze s přírodou, využívali její sílu a energii a vytvářeli si různé amulety a talismany. A také používali byliny, květiny a stromy k přilákání hojnosti, štěstí a lásky do svého života.
Jeden strom, tedy spíše keřík, ze kterého se postupem času může stát i strom má dle Feng Shui opravdu kouzelnou moc přilákat peníze a hojnost do našeho života. Jmenuje se „tlustice“ neboli crassula. Má oválné lístky připomínající mince a roste opravdu velice pomalu. Přitom je nenáročná a nevyžaduje žádnou zvláštní péči, spíše naopak. Tedy kromě vaší lásky 🙂
Keřík tlustice přitom nemusíte kupovat, protože pro tok energie peněz je mnohem lepší, pokud rostlinku dostanete, anebo si utrhnete lístek, necháte ho zakořenit a svoji tlustici si vypěstujete sami. Abyste hojnost ještě více podpořili, je vhodné umístit květináč na červený ubrousek anebo přímo na rostlinku připevnit červenou mašli třeba zrovna s čínskou mincí. S každým novým lístkem k vám bude proudit hojnost a peníze.
6. Bez vás to nepůjde – vytvořte si plán!
Je jasné, že všechny výše zmiňované tipy jsou vhodnými pomocníky. Bez vašeho přičinění to rozhodně nepůjde! Pokud chcete do svého života přivolat hojnost, prosperitu a štěstí, musíte pro to taky sami něco udělat. Jaké jsou vaše cíle a kam směřujete? Čeho byste chtěli tento rok, tento měsíc a tento týden dosáhnout? Kde chcete být za 2, za 5 nebo 10 let? Víte to? Pokud v tom máte jasno, skvělé! Pokud ještě pořád nevíte a hledáte, vezměte si papír a tužku a začněte plánovat hned teď!
Také si udělejte pořádek ve svých financích a pokud potřebujete více peněz, než nyní máte, zkuste zapřemýšlet, kde je vzít? Jak můžete zvýšit svůj příjem? Zkuste ještě další zaměstnání ke svému aktuálnímu anebo třeba zvyšte svůj příjem pohodlně a dnes to jde i z domu, díky MLM. Anebo objevte mezeru na trhu a nabídněte své služby!
Důležité je, že pro to začnete něco dělat, hned teď. A tím rozproudíte skutečnou energii peněz a hojnosti a ta bude moci proudit právě přímo k vám 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account