Co znamená, když se vám ve snu zdá o vlaku
– Poukazuje to především na naše prožívání života, různé životní příležitosti, změny v životě, “směr” života, směr událostí (kdy jsme zapojeni do událostí s jinými lidmi), směr osobního růstu.
– Také může poukazovat na společenské chování, mezilidské vztahy.
– Pevně dané koleje (přesně daný směr) symbolizují náš životní “kurz”, jakým jsme se vydali. Jde spíše o všeobecně vymezenou cestu životem, nepříliš individuální, takže se od nás očekává patřičný způsob chování. (Přesto tento směr vede ke konečnému individuálnímu cíli, do něhož se jednou dostaneme.) Nabízí se otázka, zda se nenecháváme jen tak nahodile a bezcílně unášet životem?! 
*heart* TYP VLAKU vypovídá o tom, jaký druh energie máme k dispozici: Malá vytápěná lokomotiva – máme málo energie, nelze klást žádné vysoké nároky; mezinárodní expres – dostaneme se do dalekých zemí; hlučná lokálka – když si myslíme, že náš životní směr je velmi významný.

*heart* LOKOMOTIVA: Energie, která nás “veze” životem; může symbolizovat i libido. 
*heart* VAGÓNY: Konkrétní prostor (oddělení) nebo konkrétní stránka/aspekt života. Situace nebo prostředí, v němž se v současnosti nacházíme – zřejmě v souvislosti s konkrétními lidmi. 


Zdroj: vykladanisnu.cz
Foto: Pexels

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account