:-D:-D:-D:-D:-D
Poslední víkend letošního roku je před námi a bude ve znamení nabídek, příležitostí, velmi úlevných tam, kde jsme ochotni si vytrhnout trn z paty. Nebo si ho nechat vytrhnout. Není to úplně jednoznačně šťastná situace, někdy na ten trn budeme muset během víkendu slušně došlápnout, abychom si ho uvědomili, ale celý vesmír se spojí, aby nám ho vytáhl a pěkně vydesinfikoval a nechal zhojit.
Ve zkratce to může být čas, kdy nás mohou velmi zabolet věci, na něž jsme velice citliví, ale někde v zákoutí té bolesti je nám nabízeno řešení.  A je to čas, kdy mnohé z událostí víkendu budou těmi, díky kterým si uvědomíme, že je něco vyřešeno, vyléčeno, že jsme našli přesně to, co jsme hledali. Uvolněná cesta nebo vlastní pochopení, díky kterému se nám uvolní cesta. Znovu se nám ještě před koncem roku rozkrývají plány na příští rok, nebo do delší budoucnosti, až takové životní vize, které budou chtít dát o sobě vědět. Tady jsou – a tohle jim svědčí! A tohle nesvědčí! Tak moc bude tentokrát vidět, čím si stojíme sami sobě v cestě. Tak moc budou vidět ztráty! Zároveň tak moc se bude uvolňovat cesta tam, kde už stačilo odvalit poslední kamínek, pošoupnout ho o poslední centimetr. Víme, kam chceme a víme, jak toho dosáhneme.
Víkend zkusme věnovat tomu klidnému pocitu, že osud nám ukáže, co a jak v příštím roce. Naznačí, předhodí nám úkoly. U někoho to bude pinzeta k vytrhnutí trnu z paty a nové pohodlné boty, u někoho nový blok, který začne horlivě popisovat novými plány. A někdo bude muset uronit nějakou tu slzu, protože to, co v sobě držíme, čím si bráníme, co je v nás jako slupka – jednoduše potřebuje ven. Ale po utření poslední slzy přijde ten nový blok, nebojte.
Také si všímejte, co vám do života nyní nesou druzí lidé – buď vyloženě rýpou do starých ran…. A pak jim vystavte stopku, nebo Vám nesou řešení. Vztahy nebudou tento víkend neutrální, ale buď budou výrazně náročné, nebo výrazně léčivé.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account