Nevěřila jsem tomu.
Když jsem pozitivní afirmace pouze četla v knihách tak, jak je napsali jiní, nebo jak je nadiktovali do meditačních nahrávek, nefungovalo to. Žádná změna, ani vnitřní, ani vnější.
Pochopila jsem teď, proč to nefungovalo.
 
Afirmace, které jsem převzala, sice byly pozitivní, ale nebyly MOJE! Byly to afirmace CIZÍ. Z jiné hlavy, z jiného prostředí. Musí mít každý své! Svou řečí, svou myslí!
Pocítila jsem náhlou úlevu, radost a štěstí poprotrápeném dnu.
V minulém článku jsem psala, že je dobré vzít papír a propisku a odškrtávat si, co je splněné. Jenže jsem si těch ‘předsevzetí’ napsala tolik, že jsem byla opět v bludném kruhu. Postupně se učím stylem pokus x omyl x úspěch.
Měla jsem např. tato předsevzetí…
– Zhubnout
– Cvičit
– Sehnat podestýlku do kočičího WC
– Umýt okna 
– Pochopit ekonomické grafy
– Objednat na alze přenosný DVD přehrávač
– Naučit se překonat samotu
Padalo to na mě… Ještě tam mám nějaké, ale nejvíc mě trápily ty grafy a okna. Dnes jsem se sesypala. Musela jsem sníst 2x Lexaurin proti úzkosti, což mi nepřidalo, protože jsem ho před měsícem a půl měla naposled a byla jsem ráda, že jsem ten jed návykový nemusela jíst. Úleva se nedostavila. Jen útlum, prospala jsem celé odpoledne. 
Přeprogramovala jsem si mysl jednoduchou změnou slovního pořádku a přepsala jsem to na…
– Mám přitažlivé a zdravé tělo a cítím se v něm dobře
– Cvičím, mě tělo je pevné
– Mám stále zásobu steliva do kočičího WC
– Mám umytá okna
– Chápu ekonomické grafy
– Mám přenosný DVD přehrávač
– Užívám si svobody
Nevím, co se stalo, nevím, PROČ to zabralo, ale důležité je ŽE to skutečně funguje.
Již ve třetině psaní ze mě spadla úzkost a na konci jsem se cítila veselá a šťastná! Nabilo mě to energií, a vůbec si teď nepřipadám zkroušená a zbědovaná jako celý den. Představila a vžila jsem se do toho, jaké NIKOLIV BY BYLO, kdyby okna byla čistá, já uměla grafy… Ale prožila jsem si pocit JAKÉ TO JE! Realita ve vnějším světě je třeba jiná, fleky na okně jsou pořád, ale ŠRÁMY NA DUŠI NE! A grafy mi touto metodou nenaskákaly samy do hlavy, ale VÍM JAKÉ TO JE UMÉT GRAFY A MÍT OKNA LESKLÁ JAK PSÍ KOULE! Procítila a prožila jsem to imaginací… O co ten pocit bude povznášející víc, až to bude skutečně skutečná skutečnost? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account