156

Ahoj, zvu Tě na velkou jízdu:-)

Úplně tomu nemůžu uvěřit, kam až jsem se za poslední 2 roky posunula. Z té šedé myši, ufňukané Máni, ze strachem a úzkostmi utrápené matky, která neví co se sebou,
se stala žena – tvůrkyně. 

Vytvořila jsem Všímavky, kterých už po světě koluje přes 500 ks, je téměř dokončené mé autorské CD (a dokonce už má i název), mám své stránky, vytvořila jsem první eBook, který si stáhlo už přes 222 čtenářů…Jsem neskonale vděčná za tento celý proces. 

Ne, nechlubím se. Píšu to spíš jako motivaci. Motivaci pro všechny, kteří mají pocit, že nic nejde, že nic nezmůžou, že to nezvládnou, že na to nemají… Je to vzkaz. MŮŽEŠ VŠECHNO, STAČÍ ZAČÍT. Ten pocit po tom je opravdu euforický. Stačí, když překonáš to “tohle nedokážu”, zvedeš hlavu a zadek a uděláš první krok. 

Další můj počin – eBook Průvodce na cestě z úzkosti k radosti, popisuje hned
5 zásadních kroků, jak se posunout dál. 5 kroků z úzkosti k radosti. Má 54 stran, 8 krátkých videí, 1 meditační cvičení a pracovní list. Jsou v něm techniky a praxe, které na cestě pomohli a stále pomáhají mě. 

Pokud cítíš, že se chceš posunout a nevíš přesně jak na to – a je úplně jedno, zda Tě tíží úzkosti, občasné strachy, nebo se nemůžeš hnout z místa třeba v profesním životě, věř, že tento eBook Ti pomůže posunout se pořádný kus dál.

Víc si o něm přečti NA TOMTO ODKAZU.

Přeji Ti krásné dny. Marie 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account