Do konce roku sice zbývá jen pár dnů, úplněk však letos ještě stihneme. Poslední úplněk 2020 nastává přesně 30. prosince ve 4:24 hodin SEČ, tedy Měsíc bude zářit plností v noci z 29. na 30. prosince.
Úplněk dlouhých nocí
Prosincový úplněk se nazývá také úplněk dlouhých nocí, je také prvním úplňkem po zimním slunovratu, který letos provázela i královská konjunkce planet Jupiter a Saturn. Ten další, vlčí úplněk nás čeká 28. ledna 2021. Do té doby je však ještě dlouhá doba, na obloze mezitím zazáří i lednový meteorický roj…
Ve znamení citlivého raka
Astrologie prosincový úplněk přiřazuje ke znamení raka, jde o vodní znamení těsně propojené s proměnlivostí Měsíce, emocemi, city i přecitlivělostí. Úplněk v raku nás bude vracet zpět, domů, ke své rodině. Přinese soucit, ale i sebelítost nebo melancholii. Nejspíš nás čekají emocionální výkyvy, ovšem stejně jako každá úplňková noc i ta pod vládou raka nás může mnohé naučit a mnohé vyjevit. Zase se dozvíme něco o sobě samých, máme příležitost naučit se zvládat své emoce, ale také naplno projevit své city.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account